SEKČNÍ SOBOtní zpráva: FL East chlapci, Wayne County dívky dominantní sobotu

V sobotu se konala celá řada posezónních basketbalových zápasů středních škol pro chlapce a dívky v sekci V.



Podívejte se na všechna včerejší skóre, aktualizované závorky a další tabulku her níže…



SEKČNÍ VÝBĚROVÁ TABULKA KLUCI 2/29:

1 IRONDEQUOIT 64
8 CHURCHVILLE-CHILI 62
A1 KLUCI

4 PITTSFORD MENDON 73
5 BROCKPORT 45
A1 KLUCI



2 VEDOUCÍ AKADEMIE 67
7 SPENCERPORT 62
A1 KLUCI
VEDENÍ – Maurice McKinney 22, 7 as; Kennyh Hardeman 16, 10 reb; Shamir McCullough 15, 7 ast
SPEN - Mike Contestabile 20; Patrick Uebelacker 13; Gino Pellett 11

3 EASTRIDGE 63
6 ŘECKO ATHENA 56
A1 KLUCI
EAS – Tony Arnold 23, 11 reb; Jalen Rose Hannah 17

1 VÝCHOD VYSOKÝ 67
9 WILSON-MAGNET 41
A2 CHLAPCI

4 UMĚLECKÁ ŠKOLA 47
5 PITTSFORD SUTHERLAND 50
A2 CHLAPCI

2 NORTHSTAR CHRISTIAN 65
7 NO DOUGLASS 69
A2 CHLAPCI
NOR – Turner Harris 21; Ryan Garwood 18
NE-D - Adonis Flagler 25; Lamar Lovelace 25

3 WAYNE 75
6 HONEOYE FALLS-LIMA 65
A2 CHLAPCI
WAY – Nate McKenna 26; zedník Blakenberg 25; Tyler Reynolds 16
HF-L: Patrick Lustyk 23; Josh Vogt 15; Nolan Smith 15

1 ŽENEVA 61
8 PALMYRA-MACEDON 56
B1 CHLAPCI

4 ŘECKÁ ODYSSEY 50
6 HORNELL 53
B1 CHLAPCI

2 BATAVIA 58
7 NEWARK 63
B1 CHLAPCI
BAT – Cam White 17; Zach Gilebarto 16; Alex Hale 14; Stone Silverling 9
NOVINKA – Josh Green 16; Děvín Agosto 14; Pouzdro na čepel 14; Případ Dustin 12

3 WATERLOO 73
11 ŘECKO OLYMPIA 48
B1 CHLAPCI

1 AVON 79
9 ATTICA 39
B2 CHLAPCI

4 PENNY 57
5 BATH-HAVERLING 54
B2 CHLAPCI

2 LEROY 78
7 WAYLAND-COHOCTON 81
B2 CHLAPCI

3 WELLSVILLE 66
6 MYNDERSE ACADEMY 39
B2 CHLAPCI

1 ELBA 83
9 OSUD 62
D2 CHLAPCI

4 BRADFORD 77
5 HOUGHTON 43
D2 CHLAPCI

2 VĚDĚT 49
7 ROMULUS 61
D2 CHLAPCI

3 PRATTSBURGH 88
6 CHESTERTON ACADEMY 61
D2 CHLAPCI

4 LETCHWORTH 56
5 GENESEO 71
C2 CHLAPCI

2 PERRY 59
7 KUBA-RUSHFORD 45
C2 CHLAPCI

PONDĚLÍ KLUČSKÝ LIST:

5 GENESEO
1 LYONS
C2 CHLAPCI 18:30

4 LYNDONVILLE
1 KALEDONIE-MUMFORD
C3 KLUCI 18:30

3 OAKFIELD-ALABAMA
2 YORK
C3 KLUCI 20:15

kdy přijde čtvrtá kontrola stimulu

6 ALEXANDER
2 PERRY
C2 KLUCI 20:15

4 BYRON-BERGEN
1 ČERVENÁ BUNDA
C1 CHLAPCI 18:30

3 VYHRAJTE
2 MARCUS WHITMAN
C1 CHLAPCI 20:15

5 ZLATKO
1 AVOCA
D1 CHLAPCI 18:30

3 BATAVIA NOTRE-DAME
2 GENESEE
D1 CHLAPCI 20:15


DÍVKY SEKČNÍ VÝBĚROVÁ TABULKA 2/29:

1 IRONDEQUOIT 54
8 CHURCHVILLE-CHILI 45
DÍVKY

4 KANANDAIGUA 56
5 BROCKPORT 46
DÍVKY

2 PITTSFORD MENDON 81
7 HONEOYE FALLS-LIMA 43
DÍVKY

3 AQUINAS 35
6 VÝCHOD VYSOKÝ 44
DÍVKY

1 PEMBROKE 47
8 VARŠAVA 28
C1 DÍVKY

4 ČERVENÁ BUNDA 44
5 MARCUS WHITMAN 35
C1 DÍVKY
RJ – Lillian Penird 17; Ashley Reed 10; Olivia Hotchkiss 8

2 BYRON-BERGEN 62
7 EAST ROCHESTER 49
C1 DÍVKY

3 CANISTEO-GREENWOOD 41
11 LETCHWORTH 47
C1 DÍVKY

1 LYONS 41
8 PERRY 39
C2 DÍVKY
LYO – Caiden Crego 11; Jenna Stone 9; Caitlyn McDonald 9; Jayla Bell 7
PER – Bailey Fisher 12; McKenna Kelly 12; Leyah Dauber 7

4 WHEEATLAND-CHILI 45
6 CLYDE-SAVANNAH 58
C2 DÍVKY
WHE - Jenna LaMere 18; Lindsey Clarová 15
CLY – Jaida Larsen 21; Taylor Sharp 14; Kylie Paylor 9; Aslyn Rattray 9

2 KESHEQUA 55
9 DUNDEE 40
C2 DÍVKY
KES – Paige Burley 15; Emily Weaver 11; Dřevo víry 10; Paige McKerrow 10

3 RED CREEK 60
6 OAKFIELD-ALABAMA 56
C2 DÍVKY
ČERVENÁ – Isabella Wilbur 26; Riley Shaffer 9; Jenny Easling 8; Mackenzie Ferguson 7
DUB – Brianna Smith 21; Kelsey Schlagenhauf 15; Brooke Reding 9; MaKena Reding 9

1 VÍCE 59
9 JASPER-TROUPSBURG 37
D1 DÍVKY

4 HAMMONDSPORT 47
5 BATAVIA-NOTRE DAME 60
D1 DÍVKY
HAM – Hannah Hoerter 16; Jillian Underhill 10; Destiny Hammond 9

2 PRATTSBURGH-AVOCA 34
7 PAVILON 61
D1 DÍVKY

3 C.G. FINNEY 43
6 ARKPORT-CANASERAGA 54
D1 DÍVKY

PONDĚLÍ BÍDKA DÍVEK:

3 BISHOP-KEARNEY
7 VICTOR
AA DÍVKY 18:00

4 MILOSTI
1 POLE
AA DÍVKY 19:45

3 LIVONIA
2 DANSVILLE
B1 DÍVKY 18:00

6 ANDOVER
7 WHITESVILLE
D2 DÍVKY 18:00

4 PAL-MAC
1 WATERLOO
B1 DÍVKY 19:45

4 HINSDALE
1 ELBA
D2 DÍVKY 19:45



DALŠÍ SEKČNÍ SOBOTA MÉDIA:

Doporučená