Fotbalová sezóna Skaneateles končí prohrou s Chenango Forks

Photo Via: Justin Ritzel

Fotbalový tým Skaneateles po celou sezónu počítal s tím, že svým rychlým útokem převálcuje protivníka, což fungovalo docela dobře během neporazitelnosti na šampionát Sekce III třídy C.

Ale byli to Lakers, kteří byli v sobotu přemoženi regionálním finále na stadionu Vestal's Dick Hoover Stadium, když dlouholetý Chenango Forks skóroval na svých prvních pěti drženích a zvítězil 41:28.

Tito dva měli velmi nedávnou historii – jmenovitě regionální finále v roce 2018 na Bragman Stadium Cicero-North Syracuse, které Patrick Hackler vyhrál pro Lakers touchdownem v závěrečné hře.

A netrvalo dlouho a Skaneateles se znovu ocitl v patách Forks. James Musso hodil zákrok na úvodní držení Lakers, který Blue Devils s krátkým polem proměnili v body, když Jay Haqq našel koncovou zónu pět minut po hře.

Skaneateles nemohl okamžitě odpovědět a sledoval, jak Forks dal dohromady druhý bodovaný disk, který opět zakončil Haqq a jeho touchdown ze tří yardů zajistil Blue Devils náskok 14-0.

Těsně před koncem první čtvrtiny se Musso spojil s Codym Nesbittem při klíčové konverzi na 4. down-and-15, přičemž stejný pár postavil na 15yardovou bodovou přihrávku, která snížila deficit Lakers na 14-7 vstupem do druhého. doba.

Blue Devils potřebovali jen dvě hry od scrimmage, aby obnovili svůj náskok, Haqq znovu spálil obranu Skaneateles, když běžel 40 yardů na svůj třetí TD odpoledne.

Čtvrtá jízda Blue Devils, když poločas skončil, vedl k dalšímu touchdownu od Haaqa, jeho čtvrté skóre s 12 sekundami zbývajícími do poločasu, což znamenalo 28-7 do přestávky.

Pravda, Skaneateles ve dvou ze tří sekčních zápasů play-off zaostával a snažil se porazit Canastotu a Cazenovii, ale rally zde by vyžadovala jakoukoli zastávku obrany.

Forks však zůstal nezastavitelný a spálil prvních pět minut třetí čtvrtiny na další jízdě, když dosáhl té Lakers, než Zander Arnold konvertoval.

Skaneateles potřeboval dvě konverze na čtvrté místo, aby dal dohromady drive pozdě v období, které Nesbitt završil 16yardovým sweepem do koncové zóny.

Teprve ve čtvrté čtvrtině se Lakers konečně zastavili v obraně, což vedlo k dráze, kterou Musso završil přihrávkou švihem, kterou Nesbitt proměnil ve svůj třetí TD a po sedmi minutách snížil náskok Forks na 34:21.

To ještě zbýval čas na dokončení rally, ale Forks odložil hru dalším solidním diskem, který Haaq završil svým pátým TD, 15yardovým úprkem s časem 3:26, i když Lakers přidali skóre na poslední chvíli.

Skaneateles zakončil sezónu s bilancí 9-1.