Sykes zasáhl vítěze hry, když Boeheim’s Army vyhrála milionový titul TBT (úplné pokrytí)

Keifer Sykes trefil trojku a zajistil Boeheim’s Army výhru 69:67 nad týmem 23 v mistrovské hře The Basketball Tournament.

Hned od začátku to byla intenzivní, fyzická bitva. Bylo to střídavé první čtvrtletí, dokud Boeheim's Army nezačala vést 5:1, aby to uzavřela a získala náskok jednoho bodu do druhého. Boeheim's Army držela vedení po většinu druhého čtvrtletí, ale tým 23 dokázal udržet výhodu pro Boeheim's Army jen v jednom vstupním poločase.

Vedení týmu 23 6:0 na začátku třetí čtvrtiny jim dalo impuls, ale Boeheim's Army bojovala zpět, protože celý turnaj trval. Průběh 6-1 ke konci čtvrtiny přinesl týmu 23 vedení 54-50, které zamířilo do posledního framu.

Tým 23 by ve čtvrté čtvrtině rozšířil výhodu na šest, což je největší pro oba týmy během celého zápasu. Keifer Sykes by ve čtvrtém klání předvedl několik velkých střel, aby pomohl Boeheim’s Army získat náskok jednoho bodu v období Elam Ending s cílovým skóre 69.