Syracuse si vytvořily obrovský náskok, doma prohrály s Pittsburghem 63:60 (úplné zpravodajství)

Syracuse Orange promarnili 18bodový náskok a ve středu v Carrier Dome utrpěli hroznou prohru 63:60 s Pittsburgh Panthers.

Syracuse nikdy nezaostávaly za Pittsburghem až do posledních 10 sekund středečního zápasu v Carrier Dome.

Ale Panthers se shromáždili a v posledních minutách hry porazili Syracuse 19:5 a vytáhli ohromující vítězství.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ:

TISKOVÁ KONFERENCE JIM BOEHEIM'S POTGAME:

listopad 2020 stále bez vrácení daní

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

Syracuse jsou zpět v akci ve středu, kdy v 16:30 hostí Pittsburgh. v Carrier Dome. Je to první zápas Orange od výhry v prodloužení nad Buffalem 19. prosince. Syracuse vstupuje do soutěže na sérii tří vítězných zápasů, což zlepšilo jejich bilanci na 6-1, 1-0 v ACC.

Druhák Quincy Guerrier dosáhl kariérního maxima 27 bodů a vedl Syracuse před Bulls. Byl 8 na 13 z pole a 9 na 12 z čáry trestného hodu. Guerrier také zaznamenal 11 doskoků pro své čtvrté double-double v sezóně.

Syracuse vs wake forest fotbal

Guerrier je na druhém místě v ACC v bodování s průměrem 18,0 bodů na zápas. Rodák z Montrealu v Quebecu je také na druhém místě v lize v procentech vstřelených branek (0,662) a doskocích (10,0 rpg.).

Ofenzíva Syracuse byla v této sezóně nejproduktivnější ze všech týmů v ACC. Orange má průměr 83,7 bodu na zápas v lize. Kromě toho je ‚Cuse na druhém místě v rozpětí vítězství (15,9).

Pittsburgh (5-2, 1-1) bude mít také dlouhou přestávku, až bude ve středu k soudu. Panthers naposledy hráli 22. prosince proti Louisville. Cardinals porazili Pitta 64:54, čímž přerušili pětizápasovou vítěznou sérii Panthers.

Justin Champagnie má v této sezóně průměr double-double. Vede tým v bodování (17,8 ppg.) a doskoku (12,3 ppg.). Toney Au’Diese (16,2 ppg.) a Xavier Johnson (14,4) mají ve skóre také průměrná dvojciferná čísla. Johnson vede tým a je na druhém místě v ACC v asistencích (5,1 ap.).

Jeff Capel je ve své třetí sezóně v čele programu Pittsburgh. Dříve absolvent Duke sloužil jako hlavní trenér ve VCU a Oklahoma.

Syracuse vlastní výhodu 73-45 v sérii, která sahá až do roku 1914. Orange vyhráli posledních sedm zápasů s Panthers, včetně obou zápasů základní části v sezóně 2019-20. Syracuse doma porazily Pitta 69:61 se ztrátou 17 bodů za Markem Dolezajem. ‚Cuse smetli sérii vítězstvím 72:49 v Petersen Events Center. Elijah Hughes vedl skupinu tří Orange, aby dosáhl dvouciferných bodů ve skóre s 25 body.