Syrakusy připadají Duke at the Dome, 97-88 (úplné zpravodajství)

Stejně jako člun bojuje s přílivem nebo sněhulák odolává slunci, Syracuse Orange bojoval v sobotu s nevyhnutelným.

Syracuse vedly prvních 19 minut, ale jakmile se vedení vzdalo, Orange pomalu opouštěl tempo a v sobotu večer prohrál 97:88 s 9. žebříčkem Duke Blue Devils v Carrier Dome.

typické urovnání nárazu zezadu

Duke přemohl Syrakusy svou velikostí uvnitř a intenzitou obrany na obvodu.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ HRY:

TISKOVÁ KONFERENCE JIM BOEHEIM'S POST GAME:

jak vypadá hodina psychologie

SOCIÁLNÍ:

NÁHLED:

Syrakusy a č. 9/8 Duke přidají další kapitolu ke své rivalitě v sobotu 1. února Tipoff v Carrier Dome je stanoven na 20:00. Orange (13-8, 6-4) vyhráli pět z posledních šesti zápasů, které míří do sobotního zúčtování.

Orange v úterý večer přerušili sérii pěti výher v Clemsonu po porážce 71:70. Junior Redshirt Elijah Hughes a druhák Buddy Boeheim vedli tým s 22 body každý. Syracuse šly v lednu 5-3, což zahrnovalo výhry ve Virginii, Virginia Tech a Notre Dame. Orange se dělí o čtvrté místo v ACC s konferenčním rekordem 6-4.

kteří dostávají stimulační kontroly

č. 9/8 Duke v úterý zvítězil 79:67 proti Pittsburghu. Blue Devils jsou 17-3, včetně 7-2 v ACC. Duke je druhý v žebříčku ACC a v této sezóně vede v konferenčních zápasech 3-1.

Duke vede celou sérii se Syracuse, 9-6, včetně vítězství 84-72 v loňském ACC Tournament. Ve ztrátě měl Buddy Boeheim 15 bodů a byl 3 ku 5 ze tříbodové hranice. V základní části 2019 si tyto dva týmy sérii rozdělily, přičemž každý vyhrál na domácím hřišti toho druhého. Syracuse triumfovaly 95:91 v prodloužení na Cameron Indoor Stadium a poté Duke vyhrál v Carrier Dome 75:65.