Syracuse Mets otvírák drop série proti Bisons, 7-3

Syracuse Mets prohráli v úvodním zápase série s Buffalo Bisons 7:3 ve středu večer na stadionu NBT Bank Stadium v ​​utkání, které obsahovalo pět homerunů. Jeden z těchto homerů spadl z pálky třetího basemana Syracuse Marka Vientose v první směně, což znamenalo tři homeruny v jeho prvních devíti hrách Triple-A. S prohrou se Mets posunou na 3-3 v Triple-A Final Stretch, zatímco Bisons se zlepší na 5-1.

Buffalo (76-47) zahrálo čtyři body na začátku první směny. Otto Lopez se trefil do singlu jednorázově a poté Kevin Smith zdvojnásobil RBI, aby získal výhodu 1:0 Bisons. Gregory Polanco následoval singl a skóroval Smith a zvýšil vedení na 2-0. Tyler White pak zasáhl a trefil dvoukolový homer a dostal Buffalo do vedení 4:0.

Syracuse (50-72-1) se dostal na board ve spodní části první díky Vientos sólovému homerunu. Jeho třetí Triple-A homerun zvýšil na 4-1 s Buffalem stále vepředu.

Bisons přidali nájezd v horní části třetiny, když Smith zaútočil na úvodní sólo homerun a zajistil Buffalu opět vedení ve čtyřech nájezdech, 5-1.

Mets snížili manko na polovinu ve spodní části třetiny. Martin Červenka zacvičil leadoff walk. Mark Payton pak odpálil dvoukolový homer po pravé polní čáře, aby přivedl Syracuse do dvou, 5-3 Bisons.

Buffalo se však trefilo ještě jednou, tentokrát z pátého místa. Lopezová trefila one-out double. Kevin Smith se poté prosadil na druhý ze směny, ale Polanco ho následoval dvoukolovým homerem a dostal Buffalo do vedení 7-3.

Světlým bodem pro Mets byl jejich bullpen, který měl čtyři bezbodové směny. Robert Gsellman ve svém rehabilitačním úkolu v Major League uhrál bezbodové šesté místo. Yeizo Campos následoval s bezbodovým sedmým místem a Akeem Bostick nedovolil jízdu na osmém ani devátém místě.

Syracuse a Buffalo se ve čtvrtek vracejí na NBT Bank Stadium ke druhému zápasu z pětizápasové série. Nadhazovač roku menší ligy Mets, pravák Adam Oller, nastoupí za Syrakusy proti levákovi Buffala Nicku Allgeyerovi. První hřiště je naplánováno na 18:35.