Syracuse Mets skóroval čtyřikrát za devátý a porazil Lehigh Valley 7-3

Syracuse Mets zaznamenali čtyři běhy v horní části deváté směny a porazili Lehigh Valley IronPigs 7:3 v pátek večer v Coca-Cola Parku. Cheslor Cuthbert v deváté jízdě zaútočil na dva body a dovedl Mets k vítězství.

Syracuse (40-62-1) vstoupily na vrchol deváté směny remízou s Lehigh Valley, 3-3. Wilfredo Tovar vedl s jedním. Cuthbert následoval úderem špetky, nájezdem, dvěma nájezdy na míč, který rozdrtil přes zeď levého pole a zajistil Mets vedení 5-3. Poté, co David Rodriguez vypadl, Khalil Lee šel, Orlando Calixte se uvolnil a Mark Payton šel naložit základny. S odpalováním José Martíneze umožnil přihraný míč Leemu skórovat a dalším dvěma běžcům postoupit, což dalo Syracuse výhodu 6-3. Martínez udeřil, ale David Thompson trefil dvououtový singl do pravého pole, aby přivedl domácího Calixte a zvýšil Syracuse o čtyři, 7-3.

Posilovač Mets Tom Hackimer vyšel z bullpenu, aby se dostal na konec devátého místa. Navzdory tomu, že odpal odpal a vzdal se singlu, jeho první zásah byl povolen po osmi zápasech bez zásahu, Hackimer napálil tři útočníky z Lehigh Valley, aby uzavřel hru a zajistil vítězství Syracuse. Hackimer stále nepovolil běh v devíti a jedné třetině směn s Mets.

Syracuse zaznamenaly první nájezdy hry v první směně. José Peraza a Mark Payton se rozhodli zahájit hru. Martínez následoval singl sám, který dal gól Perazovi a zajistil Mets vedení 1:0. Thompson pak pracoval pěšky, aby naložil základny. Brandon Drury zakotvil ve dvojí hře, ale Payton skóroval na 2:0. S Martínezem na třetí základně a dvěma outy se Tovar zdvojnásobil na levém poli a přivedl domů Martíneze, zatímco Syracuse vedly 3:0 po prvenství v prvním.

vliv technologií na vztahy

Startující nadhazovač Mets Josh Walker nedovolil projít prvních pět směn, které nadhodil, ale Walker se dostal do problémů v šestém.

Lehigh Valley (47-56) se dostal až na konec šestky. Cornelius Randolph vedl s jedním. O dva odpaly později, s jedním mimo, Mickey Moniak zdvojnásobil a umístil běžce na druhou a třetí základnu. T.J. Rivera následoval double, který skóroval Randolph i Moniak a snížil vedení Syracuse na jeden, 3-2. Walker vypálil dalšího pálkaře, Daricka Halla, na druhý ze záběru, a to bylo to poslední, kterému Walker čelil. Franklyn Kilomé vyšel z buly pro Syrakusy, ale Tyler Heineman seřadil dvojité pole vpravo, které skóroval Rivera a vyrovnal zápas na 3-3. Kilomé pak udeřil Gamboa, aby ukončil směnu.

kolik to stojí postavit nascar

Walker zakončil noc s pěti a dvěma třetinami nadhozených směn, šesti zásahy, třemi běhy a povolenou chůzí a čtyřmi údery. Kilomé nahrál dva a jednu třetinu bezbodových framů a Hackimer bezbodový devátý.

Syracuse a Lehigh Valley pokračují ve své šestizápasové sérii dvojzápasem v sobotu v Coca-Cola Parku. První utkání prvního utkání je na programu v 16:35. Druhá hra začne přibližně 30-40 minut po skončení první hry.