Syrakusy se nikdy nezavírají, když Duke vyhrává, 85:71 (úplné pokrytí)

Syracuse Orange měli příležitost proti Duke Blue Devils vyzvednout obrovské vítězství na cestě na Cameron Indoor Stadium. Nicméně, Duke spustil příval trojic proti zóně Syrakus, aby si otevřel obrovský náskok, kterého se Blue Devils nevzdali. Duke měl veškerou ofenzivní dynamiku, kterou potřeboval, aby utekl s výhrou 85:71 nad Syrakusami.

Buddy Boeheim vedl Orange s 21 body, což je jeho druhý výkon 20+ bodů v řadě. Kadary Richmond následoval těsně za ním s 15 body a skončil o jeden bod méně, než vyrovnal svůj kariérní nejvyšší 16bodový výkon proti Niagaře. Boeheima a Richmonda doplnili ve dvouciferných číslech Marek Dolezaj (13 bodů) a Alan Griffin (11 bodů). Griffin a Quincy Gurrier se o vedoucího týmu utkali na skle s osmi deskami.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ HRY:

TISKOVÁ KONFERENCE JIM BOEHEIM'S POTGAME:

zvýšení sociálního zabezpečení cola 2022

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

Syracuse navštíví Cameron Indoor Stadium v ​​pondělí večer kvůli zápasu s rozpáleným Duke Blue Devils. Duke vyhrál tři zápasy v řadě, včetně posledního rozčilení nad číslem 7 Virginie.

Prostředí pro pondělní večer nebude nic podobného jako pro loňský zápas, kdy 31 000 fanoušků zabalilo Carrier Dome. Kvůli COVID-19 se letos nekonali žádní Cameron Crazies, čímž se odstranila velká část tajemna za typickým univerzitním basketbalovým místem.

V Dome loni Syracuse držely v prvním poločase těsné vedení s Dukem a do poločasu vstoupily se čtyřmi ztrátami. Fanoušci fandili 3s Joe Girard III a Elijah Hughes ' odmítnutí. Ale Blue Devils dali dohromady konzistentní, silný druhý poločas, aby se stáhli a vyhráli 97:88.

Duke center Vernon Carey Jr. vedl s 26 body a 17 doskoky a dominoval uvnitř zóny SU. Marek Dolezaj (22 bodů) a Hughes (21) odpověděli, ale Duke vyhrál doskakovací bitvu a střílel 57 % od podlahy.