Syracuse pounds Boston College v Carrier Dome, 76–50 (úplné pokrytí)

Poté, co si Syracuse vybudovaly 25bodový náskok v prvním poločase, dosáhly ve středu večer v Carrier Dome svého druhého vítězství na konferenci Atlantic Coast Conference (ACC) nad Boston College 76:50. Bylo to 50čttriumf Orange nad Eagles v 76 vzájemných střetnutích mezi týmy.

Buddy Boeheim vedl všechny hráče s 22 body při střelbě 9 ze 17, včetně čtyř tříbodových trojek. Marek Dolezaj zaznamenal svůj druhý double-double v posledních čtyřech zápasech s 10 body a 11 doskoky.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ HODNOTY HRY:

TISKOVÁ KONFERENCE JIM BOEHEIM'S POST GAME:

Stav kontroly stimulu 2000 USD

SOCIÁLNÍ:

NÁHLED:

Syracuse, které zažívá největší vítězství v této sezóně, je zpět v akci v Carrier Dome, kde ve středu 15. ledna hostí Boston College. Tipování je naplánováno na 18:30.

důvody, proč získat osobní půjčku

Orange vyhrává v prodloužení 63:55 proti obhájci národního šampiona Virginii. Joseph Girard III (19), Elijah Hughes (18) a Buddy Boeheim (14) vedli Orange v bodování. Devět z Boeheimových bodů přišlo v prodloužení, včetně jeho téměř poloviny hřiště, tři vsazené na bzučák. Junior Marek Dolezaj vedl tým v počtu asistencí se šesti a 12 doskoky, což vyrovnalo jeho kariérní maximum. Vítězství zlepšilo bilanci Syracuse na 9-7 celkově, včetně 2-3 ve hře ACC.

Rekord Boston College klesl na 9:7 poté, co v sobotu doma prohrál s Georgia Tech 71:52. Eagles vstupují do středečního zápasu se známkou 3-2 ACC.