Obrana Syrakus se znovu hroutí, když Auburn křižuje, aby vyhrál ve finále Battle 4 Atlantis (úplné zpravodajství)

Mužský basketbalový tým Syracuse Orange prohrál svůj poslední zápas v Battle 4 Atlantis Tournament a podlehl fyzickému týmu Auburn Tigers 89:68.

Syracuse klesají na 3-3 se ztrátou, zatímco Auburn se zlepšil na 5-1.

jsou navždy známky stále dobré

Buddy Boeheim, Cole Swider a Jesse Edwards zaznamenali každý 17 bodů, ale zbytek sestavy Syracuse měl dohromady pouhých 16 bodů. Joe Girard a Jimmy Boeheim dosáhli sezónních minim tří bodů za kus.

Box skóre

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ HRY:

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

Syracuse (3-2) nastoupí proti Auburn (4-1) v 16:30. ve finálové hře Battle 4 Atlantis Tournament na Paradise Island na Bahamách.

Tigers porazili ve čtvrtečním kole útěchy Loyolu Chicago 62:53, zatímco Orange porazili v kole útěchy Arizona State 92:84.

bílá žíla vs červená žíla kratom

Syracuse a Auburn se na tvrdém dřevě setkaly jen jednou. To se stalo v roce 2003 na turnaji NCAA Sweet 16. Orange má v této hře tři semeno, zatímco Auburn byl 10. Syracuse vyskočily do vedení 10-2 a vedly až o 17 v prvním poločase. Auburn však neodešel a o přestávce snížil výhodu na 10. Syracuse kontrolovaly většinu dění ve druhém poločase a pozdní shromáždění Tigers nestačilo, protože Orange postoupili do Elite Eight s výhrou 79-78. Carmelo Anthony měl tým vysoko 18 bodů za Syracuse, zatímco Marquise Daniels měl 27 bodů za Tigers.