Syracuse ženský lakros postoupil do Final Four s výhrou 17-11 nad Floridou (úplné zpravodajství)

Meaghan Tyrrell hledala volný pruh na 12metrové značce, otočila se doleva a potkala obránce Floridy, pak se otočila doprava a čelila jinému. Meaghan Tyrrell se pokusila přihrát, když míč spadl na zem, když se její hůl srazila s jejími obránci.

Sam Swart se uprostřed chaosu vrhla, aby sebrala pozemní míč a obránci Floridy se na ni vyrojili při hledání míče, když se ozvalo zapískání. Gators získali držení míče a upevnili osmý obrat Syracuse v prvních 30 minutách hry.

můžu si koupit zhlédnutí na youtube

O necelou minutu později Emily Hellerová prořízla 8 metrů, postavila se před brankáře Syrakus Asa Goldstock a poslala míč do sítě, aby vyrovnala zápas na 5. do poločasu.

Číslo 3 Syracuse (16-3, 8-2 Atlantic Coast) se v sobotu ve čtvrtfinále turnaje NCAA střetlo s číslem 6 Florida (18-3, 10-0 American Athletic). Gators vstoupili do hry na sérii 15 výher a drželi soupeře méně než 10 branek ve všech zápasech této sezóny kromě dvou. Ale ve čtvrtfinále Orange vstřelil 17 gólů proti Floridě, aby postoupil do semifinále turnaje NCAA.