Syracuse Women’s Lacrosse válcuje Maryland na silnici

Navzdory pozdní změně, která přinutila č. 4 Syracuse (6-1) vydat se na cestu do soutěže, ‚Cuse porazil č. 9 Maryland (1-3) suverénním vítězstvím 10-5. Je to poprvé, co Orange vyhráli v College Parku od roku 2012 a teprve podruhé vyhráli nad Terps z 26 setkání. Obrana Syracuse udržela Terrapins na jejich nejnižším bodování od března 2007.

Energie týmů, která přišla, byla vynikající a tato energie se přenesla do celé 60minutové hry, což nám dalo výsledek, o který jsme usilovali, řekl asistent trenéra Sydney Pirreca Jako trenérský tým jsme na tento tým a jeho úsilí vzhledem k okolnostem nesmírně hrdí. .

Syracuse (6-1) vstřelily první čtyři branky zápasu. Sophomore Meaghan Tyrrell vstřelil první gól dne v čase 27:24 s asistencí starší Emily Hawryschuk. Hawryschuk vstřelila dva ze svých pěti celkových gólů v prvním poločase a druháčka Sierra Cockerille vstřelila jeden a zajistila Orange vedení 4:0 v poločase. Starší brankář Asa Goldstock předvedl pět působivých zákroků a obrana Orange byla zablokována, aby udržela Terps na nule. První záchranu dne Goldstock byla její 500. kariéra pro SU.

Maryland a SU si vyměnily góly a zahájily druhý poločas, než Terrapins šli do vedení 3:0 a stáhli do jednoho na 5:4. Hawryschuk roztrhl branku z volné pozice a ukončil tak Terrapinův běh. Maryland pak vstřelil vlastní branku z volné pozice a stáhl se zpět na 6-5.