Dva New York Mets přidáni do seznamu Syracuse na rehabilitační úkoly

Lapač New York Mets Tomás Nido a pomocný nadhazovač Jeurys Familia začínají v úterý na stadionu NBT Bank Stadium rehabilitační pobyty v Major League se Syracuse Mets. Záložník New York Mets Brandon Nimmo a pomocný nadhazovač Dellin Betances jsou také stále v Syracuse a pokračují ve svých rehabilitačních úkolech.

Nido byl zařazen na seznam zraněných v New Yorku 23. června se zraněním pravého zápěstí. 27letý hráč odehrál v této sezóně 31 zápasů s New York Mets, odpaloval 0,238 s 11 RBI, tři homeruny, dva double a triple. Nido odehrál v roce 2019 12 zápasů za Syracuse a v posledních pěti sezónách od roku 2017 hrál v majoru za New York Mets.

Familia byla zařazena na seznam zraněných v New Yorku 21. června se zraněním pravé kyčle. Ve 24 zápasech s Mets v této sezóně na majorech má Familia skóre 2-1 s ERA 3,63 ve 22 a jednu třetinu směny. Familia strávil kromě poloviny sezóny své kariéry v organizaci New York Mets od té doby, co ho tým podepsal jako mezinárodního volného hráče v roce 2007. V deseti sezónách hlavní ligy Familia naskočil do ERA 3,22 za 461 a dvě třetiny směn. nadhodil. Tento 31letý hráč byl v roce 2016 vyhlášen All-Star národní ligy.

Syracuse Mets zahájí sérii šesti zápasů na stadionu NBT Bank v úterý proti Rochester Red Wings, pobočce Triple-A Washington Nationals. První úterní utkání je naplánováno na 18:35. Všechny domácí zápasy Syracuse od úterý do neděle jsou v 18:35.