Vedení AFC Bills prodloužilo vítěznou sérii na čtyři vítězstvím nad Jets (plné pokrytí)

Vedení AFC Buffalo Bills (10-3) prodloužilo svou vítěznou sérii na čtyři vítězstvím 20-12 nad New York Jets (7-6) v zasněženém nedělním odpoledni na Highmark Stadium. Buffalo vyhrálo 10 zápasů čtvrtou sezónu za sebou.

Byl to ošklivý první poločas, protože každý tým vyměnil punty až do konce druhé čtvrtiny, kdy se Josh Allen spojil s Dawsonem Knoxem pro touchdown na 24 yardů, čímž prolomil bezgólovou remízu a dal Buffalu v poločase vedení 7:0.

nejlepší produkty, které projdou testem na drogy

Skóre se zvýšilo, když Jets srovnali zápas a otevřeli druhý poločas. Bills však rychle získali vedení na Allenově pětiyardovém touchdownovém běhu. Později ve třetí čtvrtině zahrál Tyler Bass 38yardový field goal, čímž zvýšil vedení Buffala na 17-7 v posledním framu.

Bills zvýšili své vedení na začátku čtvrté čtvrtiny, když Bass trefil další branku z pole, 49 yardů, na 20-7. New York zablokoval punt, což mělo za následek jistotu, a kopl field goal, ale Buffalo se drželo a zajistilo si výhru.