VICTOR ADVANCES: Dívčí volejbal po porážce Frontier zamířil do státního semifinále

Volejbalový tým Victor Blue Devils dívek poslal Frontier v pátek večer balení a zajistil si tak své dosud největší vítězství v sezóně a rezervoval si místo v semifinálovém kole třídy AA na státním turnaji. Victor porazil zástupce sekce VI v rovných setech 3:0, ale nebylo to tak snadné, jak mohou být některé sweepy.

Victor a Frontier šli do extra hry v prvním setu a Victor si zajistil výhru 26-24. I když druhý set nepotřeboval extra hru, došlo k tomu, že Blue Devils vyhráli set 25-23. Třetí set se ukázal jako nejtěžší, Frontier vyskočil na začátku 11-8, než Victor remizoval na 11-11 a poté vedl 12-11. Frontier se vrátil a dostal se do vedení 20-17 před timeoutem Blue Devil. Victorův timeout se ukázal být kapitolou zápasu, která změnila hybnost, protože Blue Devils otočili scénář na Frontieru a vedli 24-21, když Frontier zavolal poslední timeout. Oddechový čas jen prodloužil nevyhnutelné a Victor zaznamenal jediný zbývající bod a zajistil si vítězství ve třetím setu 25:21.

Blue Devils nyní zamíří do Glens Falls na semifinále příští víkend. Semifinále v bazénu začíná příští sobotu ráno v 8:30, zahajovací ceremoniál začíná v 7:45.