Victor girls volejbal vyhrál v roce 2021 státní mistrovství třídy AA

Volejbalový tým Victor Blue Devils dívek může poslat další transparent, v neděli ráno vyhráli Blue Devils v roce 2021 státní titul třídy AA nad Massapequa 3:1. Pro Victor je to jejich první dívčí volejbalová státní koruna od roku 2009. Je to celkově jejich třetí státní titul v dívčím volejbalu a první ve třídě AA. Pro tým to dokončuje příběh o vykoupení pro seniory v týmu, z nichž mnozí byli v týmu v roce 2018, když Blue Devils přišli jen krátce.

První set zápasu se ukázal jako napínavý. Victor se brzy dostal do vedení setu, ale Massapequa se dokázal udržet a v jednu chvíli prohrával 20-18. Po několika dalších nasbíraných bodech si Chiefs zavolali timeout a Victor vedl 23-21. Ukázalo se, že to byl marný krok, protože Blue Devils byli schopni udržet Massapequa na vzdálenost paže, aby vyhráli set 25:23. Druhý set začal podobně jako ten první, Victor držel vedení 14-10, než využil veškerého tempa v setu, vyhrál 25-14 a rychle se dostal do vedení 2-0.

Massapequa neodejde tiše a Chiefs by potřebovali velkou třetí sadu, aby zůstali naživu. Victor ve třetím setu nedokázal úplně držet krok s Chiefovým tempem a Massapequa málem napodobil druhý set, když Blue Devils vyhráli set 25-15 a snížili skóre zápasu na 2-1. Pro Victora by byl kritický čtvrtý set, protože Chiefs měli dynamiku od třetího setu. Útok Blue Devils přišel rychle a drželi nohu na plynu, aby udali tón čtvrtého setu. Victor se dostal do vedení a udržel ho mimo dosah pro Massapequa, protože Chiefs dopsali timeout a Victor vedl 17-12. Byl by to poslední tah na Chiefs, protože Victor se odtáhl a získal set a zápas 25:15.

Auburn úřední hodiny sociálního zabezpečení

Vítězství Victora 3:1 završuje pro Blue Devils opravdovou pohádkovou sezónu. Včetně turnajů z celé sezóny a po sezóně, stejně jako zápasů běžné sezóny, Victor zakončí sezónu s působivým výsledkem 45-1, včetně 9-1 v ligové hře. Především šampioni Sekce V třídy AA nyní přidávají do sezóny nejpůsobivější titul, šampioni státu New York.