VICTOR VÍTĚZÍ THRILLER: Dívčí volejbal vyhrál sekční korunu 3-2

Skvělá věc na posezónním hraní v jakémkoli sportu jsou napínavé hry, které se objevují, hry, které dokazují, že nikdy nemůžete psát sporty. V sobotu odpoledne měl dívčí volejbalový tým Victor svou vlastní vzrušující kapitolu v oddílové hře, když si v sekci V odvezl korunu třídy AA.

můžete si koupit zhlédnutí na youtube

Blue Devils porazili #3 Penfield 3-2, ale dostat se k výsledku nebylo snadné. Penfield si vzal domů první set 25-18, přičemž Victor bojoval zpět ve druhém a třetím setu a zajistil si vítězství 25-23 a 25-20 v setech. S oddílovým titulem na dohled Penfield bojoval ve čtvrtém setu a získal výhru 25-20.

Pátý a rozhodující set začal pro Victora pomalu, prohrál 6-4 s Penfieldem, než se akce zpozdila kvůli vnějšímu problému uvnitř zařízení v tělocvičně Gates Chili High School Gym. Akce pokračovala o 15 minut později a týmy se v pátém setu pohybovaly tam a zpět, přičemž ani jeden tým neustupoval druhému. K rozhodnutí o šampionovi by byla potřeba další hra, ale to by bylo krátkodobé. Victor získal body back-to-back a ukončil zápas vítězstvím 27-25 a v tomto procesu vyhrál titul Class AA.

Victor se nyní přesune do hry v regionálním kole ve státní hře v pátek. Místo, soupeř a čas začátku musí být stanoveny.