Volavky padají v Hamiltonu, 59-43

Basketbalový tým William Smith College padl v úterý večer do Hamiltonu v Margaret Bundy Scott Field House, 59-43. Volavky klesají na 1-3, zatímco Continentals se posouvají na 4-1 v sezóně.

Junior vedl Volavky s 10 body a střílel 60 % z čáry trestného hodu. Senior  zahrál za Herons 11 doskoků, čímž překonal hranici 500 doskoků v kariéře.

JAK SE TO STALO

• Volavky i Continentals vyšly silné a sdílely první body. Senior trefil velkou trojku a zápas brzy vyrovnal.
  • Hamilton chtěl jít do běhu, aby zvýšil svůj náskok, ale v prvním ročníku změnil rozložení a snížil náskok Continentals na pět.
  • Smytheová vedla útok Heron ve druhé čtvrtině a zaznamenala čtyři ze šesti bodů za první poločas.
  • DeVaney a druhák zaznamenali v prvním poločase po čtyřech doskocích.
  • Třetí čtvrtina byla vyrovnaná bitva mezi Volavky a Continentals, když William Smith pokračoval v růstu do hry. Kelly trefila svou druhou trojku v noci, aby udržela Volavky v soutěži.
  • William Smith zabojoval ve čtvrtém a v poslední čtvrtině překonal Continentals 20-11.
  • Junior  zaznamenal šest bodů ve druhém poločase, zatímco Devaney přidal sedm doskoků, aby pomohl Herons k nárůstu ve druhém poločase.
  • Tlak Williama Smithe ve druhém poločase selhal, protože Continentals skončili nahoře, 59:43.

KOUTEK TRENÉRŮ

„Hamilton je opravdu silný tým, který vyhrál nad St. Johnem Fisherem,“ řekl hlavní trenér. 'Jakmile jsme ve druhém poločase našli svůj rytmus, přehráli jsme je a drželi je na 20 bodů.'

DALŠÍ NAHORU

William Smith bude zpět v akci v pátek 2. prosince, kdy zahájí konferenční hru proti RPI. Tip mezi Herons a Engineers má začít v 5:30 v Bristol Gymnasium.