Volavky proplouvají kolem Lakers 4-0 ve finále základní části

Čtyři různé Herons skórovaly, když tým pozemního hokeje William Smith křižoval k vítězství 4:0 nad SUNY Oswego, aby uzavřel svou základní sezónu. Herons se přesouvají na 11-7 (5-2 Liberty League), zatímco Lakers zakončí svou sezónu za stavu 5-13 (1-6 SUNYAC).

William Smith přestřílel Oswego 11-2 a držel náskok 10-2 ve střelách na cíl. Volavky měli také výhodu 11:0 v příležitostech z pokutového rohu ve finále základní části.
Senior vedl William Smith se třemi body za jeden gól a jednu asistenci. V soutěži zaznamenala dvě rány, obě dopadly na cíl. Šest různých Volavek zaznamenalo v nekonferenční soutěži alespoň jeden bod.

Senior hrál 45 minut v brance za Williama Smithe a zaznamenal jeden zákrok. S výhrou se posouvá na 8-4 v sezóně. First year  vysloužila si svůj vysokoškolský debut vítězstvím, když hrála posledních 15 minut v brance.

MOMENTY ZÁPASŮ:

google chrome videa na youtube se nepřehrávají
  • William Smith otevřel skóre těsně 3:20 po nařízeném pokutovém rohu. Maxwell poslal přihrávku postgraduálnímu studentovi, který prostřelil brankáře Lakera a dal Herons brzy do vedení.
  • O něco více než minutu později William Smith zdvojnásobil svůj náskok. Volavky byly nařízeny penaltovým rohem, který tentokrát Maxwell využil. Za asistence byly připsány juniorské a postgraduální studentky.
  • Do konce prvního poločasu zbývala jen něco málo přes jednu minutu Volavky udeřily znovu. Senior  našel postgraduálního studenta  , který prostřelil brankáře Lakera. Wodka si připsala svůj druhý gól v sezoně.
  • William Smith uzavřel skóre v 57. minutě poté, co Volavky dostaly penaltový úder. Sophomore  z místa konvertovala na svůj první gól v sezóně a druhý v kariéře.

KOUTEK PRO TRENÉRY:

„Základní sezónu 2023 jsme zakončili skvělým týmovým vítězstvím v Oswegu,“ řekla hlavní trenérka Sophie Riskie ’07. „Hráli jsme velmi pěknou rozehrávku na trávníku a dnes jsme viděli skórování čtyř různých hráčů. Volavky se příští týden těší na turnaj Liberty League!“

NAHORU DALŠÍ:

William Smith bude zpět v akci v pátek 3. listopadu, kdy bude hostit University of Rochester v semifinálovém kole Liberty League. Akce mezi Herons a Yellowjackets je naplánována na 16:00. na McCooey Field.