W-FL pátek: Wayne boys vyhráli pátý v řadě nad Ženevou; Dívky z East Rochesteru po horkém startu ztrácejí čtvrté místo v řadě

V pátek večer se odehrálo sedm zápasů chlapců Wayne-Finger Lakes a deset zápasů dívek.

Pokud jde o chlapce, Wayne Eagles hostili Geneva Panthers a tato hra dostála humbuku. Eagles vedli po každé čtvrtině, ale Panthers zaostávali o jediný bod a do konce zápasu zbývaly čtyři minuty. Wayne se však stáhl pozdě a porazil Ženevu o sedm bodů. Eagles se po pátém vítězství v řadě zlepšili na 11-1 a Panthers klesali na 9-3.

Co se týče dívek, East Rochester Bombers prohrály pátý zápas v řadě poté, co prohrály s Gananda Panthers v prodloužení o čtyři body. Bombers začali sezónu 9-1, ale nyní jsou po prohře 9-5. Panthers se zlepšili na 6-8.

Podívejte se na všechna skóre her níže a sobotní seznam her…