WAYNE DROPS HEARTBREAKER: Dívčí volejbal je proti Marcellusovi slabý

Wayne Eagles prohráli srdceryvný zápas proti Marcellusovi ze sekce III v dívčím volejbale, aby postoupili do celostátního semifinálového kola ve třídě B. Zápas v sobotu odpoledne byl vším, co byste si mohli přát, aby byla skvělá akce, ale bez výsledku, ve který Eagles doufali. . Marcellus vyhrál zápas 3:2.

Wayne vzal první dva sety zápasu, rychle se dostal do vedení 2:0 a oba sety vyhrál 25:23. V prvním setu se Eagles v jednu chvíli na začátku setu vrátili ze stavu 16-7. Marcellus byl ve druhém setu tvrdý, ale Wayne se držel o krok napřed, aby zpečetil vítězství. Marcellus se však vrátil, aby získal třetí set 25-22, a nabral s nimi pořádnou dávku hybnosti, aby nastavil čtyři, čímž získal další výhru 25-22. Pátý set šel na drátě, nerozhodný stav 21:21 před dovolaným oddechovým časem, ale Marcellus se odtáhl a zpečetil výhru v setu 25:23.

Wayne Eagles zakončí sezónu se sezónním rekordem 16-1 a 12-0 ve hře Finger Lakes East kromě toho, že budou šampiony třídy B sekce V.