Návrat Amerks v Utica zaostává

Pozdní zápas Rochester Americans (8-6-0-0) selhal, protože Amerks brzy zaostali za prvním místem Utica Comets (13-0-0-0) a nikdy se nedokázali vzpamatovat. nakonec rozhodl 5-3 pro jediný neporažený tým AHL v sobotu v Adirondack Bank Center.

Utkání bylo prvním vzájemným setkáním obou týmů, další kolo bylo naplánováno na středu 24. listopadu.

Rochester se dostal mezi vítěze zápasů v osmi z předchozích 12 zápasů a od začátku kampaně 2016-17 nasbírali Amerks alespoň jeden bod ve 30 z posledních 47 zápasů proti Utica.

Forvard Brendan Warren zaznamenal svůj druhý bod v sezóně a začal bodovat za Amerks, zatímco bývalý kometa Josh Teves přidal svůj druhý pozdě ve středním framu. Peyton Krebs vstřelil svůj první gól jako Amerk během posledního období regulace od Jacka Quinna a JJ Peterky.

Ukko-Pekka Luukkonen (4-6-0) zastavil 15 z 19 střel, kterým čelil, než byl nahrazen Michaelem Houserem (0-1-0) 5:42 ve druhé třetině. Houser dokončil noc s úlevou devíti zásahů.

Chase De Leo, vedoucí bodový zisk komet, se vrátil do sestavy poté, co vynechal posledních pět zápasů a nasbíral pár bodů (1+1), zatímco Ryan Schmelzer také vytvořil vícebodový zápas se dvěma asistencemi. Graeme Clarke a bývalý Amerk Brian Flynn završili skóre za Utica.

Brankář Akira Schmid (6-0-0) prodloužil svou vítěznou sérii na šest zápasů, aby zahájil sezónu, když v zápase zaznamenal 34 zákroků.

Utica potřebovala pouhých 25 sekund po úvodním vhazování, aby se dostala na palubovku, když Foote vystřelil z vrcholu kruhu po porušení ledu. Foote po vhazování Schmelzera shromáždil puk a získal svou třetí část sezóny.

bílé borneo vs maeng da

Domácí navýšili vedení na 3:0 po dvou přesilovkových brankách, z nichž první přišla na konci první třetiny a poté znovu na začátku druhé, resp.

Komety přidaly ještě jeden gól, když kluby bruslily se čtyřmi bruslaři na stranu. Rochester vyvezl puk do útočného pásma, nicméně Utica’s A.J. Greer způsobil obrat ještě předtím, než Frederik Gauthier postoupil z prkna na jaro Clarkovi pro jeho čtvrtou sezónu, aby z ní udělal zápas 4-0.

Po 5:42 prostřední třetiny Houser nahradil Luukkonena.

Houserova noc nezačala snadno, protože byl okamžitě testován náporem lichého muže 2 na 1, což vedlo k tomu, že Flynn konvertoval na bekhend na svůj třetí gól v sezóně, když do konce třetiny zbývalo 5:50.

Rochester však neodešel potichu, protože Warren a Teves v posledních minutách druhé třetiny skórovali v rozmezí 3:11, aby snížili manko Rochesteru na 5:2 v poslední části hry.

Amerks pokračovali v tlaku, když dostali dvě přesilovky, a zatímco měli výhodu dvou hráčů 5 na 3, Peterka a Quinn si vyměnili přihrávky, než Quinn poslal jednorázový přísun přes slot Krebsovi. Krebsův gól byl druhým v jeho kariéře v AHL a prvním v sezóně.

k čemu se používá bílý kratom

S hlavním pomocníkem Quinn nasbíral celkem 21 bodů (9+12) ve svých posledních 17 zápasech od minulé sezóny, zatímco Peterka má od 30. října 10 bodů (3+7).

Naneštěstí pro Rochester, přestože během posledních 20 minut regulace přestřelil Uticu 15-3, bylo by to tak blízko, jak by se dostali, protože Schmid a Comets přežili pozdní tlak na výhru 5-3.

Amerks hledají vykoupení, když dokončí dvouzápasový set v odvetném zápase proti Comets ve středu 24. listopadu v Adirondack Bank Center. V 19:00 soutěž bude čtvrtým z 12 plánovaných setkání mezi oběma kluby v této sezóně a bude živě přenášena na The Sports Leader 95,7 FM/950 AM ESPN Rochester a také na AHLTV.