Amerks top Phantoms v přestřelce

Útočníci nováčků Jack Quinn a JJ Peterka oba oslnili ve svém prvním rozstřelu sezóny a dovedli Rochester Americans (8-5-0-0) k vítězství 5-4 nad Lehigh Valley Phantoms (3-8-3-1). Pátek v The Blue Cross Arena.

Díky výhře vyhráli Amerks osm z posledních 12 zápasů, z toho čtyři na domácím ledě. Rochester se může pochlubit bilancí 3-0-1-0 proti Lehigh Valley za posledních pět let uvnitř Flower City a zároveň získal alespoň jeden bod v šesti z posledních osmi zápasů proti Phantoms z 30. prosince 2016. 4-2-1-1 přes toto rozpětí. V každém z osmi zápasů v tomto úseku vstřelil vítězný tým alespoň tři góly.

divoký růst plus vedlejší účinky

Útočník Brett Murray vstřelil svůj čtvrtý a pátý gól v posledních pěti zápasech, zatímco Peterka a Linus Weissbach oba vstřelili své čtyři celkově v kampani. Oskari Laaksonen, Ethan Prow, Sean Malone, Mattias Samelsson, Josh Teves a Quinn zaznamenali jednu asistenci.

Brankář Michael Houser zaznamenal svůj první start v AHL v této sezóně a sedmý od konce ročníku 2016-17. Noc zakončil s 28 zákroky navíc ke dvěma, kterým čelil v rozstřelu, aby získal vítězství.

Phantoms, vedoucí bodový zisk Morgan Frost, dosáhl sezónního maxima tří bodů (1+2), zatímco Garrett Wilson, Connor Bunnaman a Gerry Mayhew skórovali v porážce v rozstřelu. Dnešní prohra nad rámec předpisů byla pro Lehigh Valley čtvrtá v této sezóně, ale první v soutěži dovedností.

Netminder Felix Sandstrom (3-5-3) se objevil ve svém 12. vystoupení v lize, a přestože předvedl 20 zákroků, z nichž jeden zahrnoval i rozstřel, utrpěl prohru.

jaká je další kontrola stimulu

Rochester, který ve třetí třetině vstřelil dvojici gólů, aby smazal jednogólové manko, viděl Phantoms vyrovnat zápas na 4:4 s 1:27 do konce pravidla, aby si vynutili prodloužení. Na ukazateli, který určoval zápas Lehigh Valley, nechali vytáhnout Sandstroma, zatímco týmy měly stranou čtyři bruslaře.

Během extra framu měli Amerks puk po většinu úvodního utkání tři minuty, než jim bylo odpískáno porušení při nastupování s časem 2:05 na hru.

Při následné přesilovce drželi Phantoms puk v útočném pásmu téměř celý trest. Obránci Casey Fitzgerald, Samuelsson, Teves a Prow spolu s útočníky Michaelem Merschem a Markem Jankowskim nedovolili střelu dotlačit hru do rozstřelu.

nejlepší volně prodejný lék na erektilní dysfunkci

Quinn otevřel dovednostní soutěž, když dal Rochesteru brzy vedení 1:0 oslnivým pohybem, než Houser popřel Mayhewa a Frosta. Ve třetím kole Peterka zpečetil vítězství v rozstřelu, když porazil Sandstroma na blokařskou stranu.

Rochester začal první třetinu s dvoubrankovým vedením, když Murray a Weissbach skórovali 5:17 a domácí tým vedl 2:0 za stavu 7:34. Lehigh Valley však kontroval třemi přímými statistikami a dostal se do vedení 3-2 v posledních 20 minutách nastavení, včetně dvou gólů s odstupem 12 sekund.

Během třetí třetiny však Amerks, kteří změnili scénář z druhé třetiny, když byli přestřeleni, 19:4, omezili Phantoms na pouhé tři střely, než Murray a Peterka získali zpět vedení Rochesteru 4:3.

Harmonogram toronto blue jays 2017

Na konci třetí třetiny si Mayhew vynutil prodloužení, než Quinn a Peterka zpečetili výhru během rozstřelu.

HLAVNÍ HRY:

Amerks zahajují dvouzápasový set proti neporaženému Utica Comets v sobotu 20. listopadu v Adirondack Bank Center. Hrací doba je naplánována na 19:00. začne a bude živě přenášen na The Sports Leader 95,7 FM/950 AM ESPN Rochester a také na AHLTV.