Bills se pomstí vs. Chiefs, sfoukněte obranu AFC Champs 38-20 (úplné zpravodajství)

Ani bleskové zpoždění nemohlo zastavit Buffalo Bills v tom, aby se konečně pomstili Kansas City Chiefs v odvetném zápase zápasu AFC Championship 2020 na Sunday Night Football.

Bills skončili vítězstvím 38-20 nad Chiefs a celou dobu to bylo Buffalo.

čtvrtá aktualizace kontroly stimulů dnes 2021

Bills dali dohromady hvězdný výkon za první poločas za milionovým rozehrávačem. V prvních dvou čtvrtletích byl Josh Allen 7 na 14 s 219 yardy a dvěma touchdowny a také vedl pozemní hru se čtyřmi přenosy na 41 yardů. Allen přidal další touchdown a téměř 100 dalších přihrávek ve druhé polovině, aby dokončil noční 15 z 26 na 315 yardů a tři přistání.

Spolu s ofenzivní palebnou silou v prvním poločase držela obrana Bills proměnlivý Patrick Mahomes a Chiefs po dvou čtvrtinách na pouhých 13 bodech. Mahomes by se spojil s Travisem Kelcem pro další touchdown na začátku čtvrté čtvrtiny, ale skončil na poražené straně míče. Skončil 33 z 54 na 272 yardů, dva touchdowny a dvě interception.

Zkombinujte-li defenzivní hrdinství v prvním poločase s Micahem Hydem výběrem šestky ve třetí čtvrtině, obrana Bills zabila metaforického draka Chiefs v nedělním zápase. Pozemní hra Kansas City zabila Buffalo ve dvou zápasech v roce 2020, ale v neděli obrana Bills držela KC na 120 yardů spěchajících, 61 z těchto yardů pocházelo pouze z Mahomes.

Kromě úvodní prohry s Pittsburgh Steelers se Bills propracovali ke čtyřem vítězstvím v řadě, zaznamenali 35, 43, 40 a nyní 38 bodů, přičemž získali celkem 41 bodů.

Pro tým, který si možná nezískal respekt na národní úrovni, který si zaslouží prvními třemi výhrami sezóny proti záložním quarterbackům, bylo nedělní vítězství nad Chiefs výhrou, kterou Bills potřeboval, aby umlčel nenávistníky a dokázal, že už nejsou nikoho mladším bratrem a jsou silou, se kterou je třeba počítat.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

Buffalo Bills klikají na všechny válce směřující do jejich zápasu Sunday Night Football s Kansas City Chiefs v týdnu 5. Buffalo odpovědělo na svou prohru v úvodu sezóny třemi výhrami v řadě o 20 a více bodů, včetně 40-0 shellacingu. Houston Texans v neděli.

Nyní Billovi vstupují do tohoto týdne s hybností na své straně a pomstou v myslích. Chiefs rozdrtili sny o Buffalu o Super Bowlu v loňském zápase AFC Championship Game, ale KC nevypadá jako stejný tým pro zahájení kampaně v roce 2021. To je ideální příležitost k nějaké odplatě.