Bills rozdává druhý výpadek sezóny s výhrou 40:0 nad Texasany (úplné zpravodajství)

Bills hráli proti Houstonu Texans poprvé od zničující prohry v prodloužení ve hře o divokou kartu v roce 2020, ale tentokrát to dopadlo ve prospěch Buffala masivním vyřazením 40:0.

Druhý shutout Bills v sezóně je posouvá na 3-1.

Po tomto úvodním touchdownu v Buffalu se Bills během druhé a třetí čtvrtiny snažili zasáhnout, spokojili se se čtyřmi góly z pole, než konečně našli cestu zpět do koncové zóny ve čtvrté s dalším touchdownem Allen to Knox. Ale poté Buffalo zvýšilo svůj působivý náskok tím, že zaznamenalo další dva TD.

Allen dokončil hru s 20/29 na 248 yardů, dvěma touchdowny a interception.

Obrana Buffala byla dnes odpoledne vynikající. Poté, co během prvního poločasu drželi Houston celkem osm yardů, dali dohromady hru s pěti tahy, z nichž čtyři přišly na odposlech, včetně posledního výběru Davis Millse od Tylera Matakeviche k ukončení hry.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

POLOVINA:

NÁHLED HRY:

kde si mohu koupit detoxikační nápoje na trávu

Bills (2-1) vypadali ve 3. týdnu proti Washingtonu výbušně, útok svítil na výsledkovou tabuli a obrana tvořila obraty. Tento týden přijedou Houston Texans (1-2) do Orchard Parku, což je 10. zápas mezi těmito dvěma franšízami v základní sezóně.