Bills se zlepšil na 3-0 s comebackovou výhrou nad Rams (úplné zpravodajství)

Poté, co se ve druhém poločase vzdal vedení 28-3, dovedl Josh Allen Bills k vítězné jízdě ve čtvrté čtvrtině, když se při druhém touchdownu v zápase spojil s Tylerem Kroftem, když zbývalo :15, aby Buffalo získalo 35- 32 vítězství. Bills se vítězstvím zlepšili na 3:0.

ODKAZY SHRNUTÍ HRY:

HLAVNÍ HRY:

TISKOVÁ KONFERENCE SEANA MCDERMOTTA PO HŘE:

SOCIÁLNÍ:

NÁHLED HRY:

Bills and Rams vstupují do nedělního zápasu neporaženi. Po 3. týdnu zůstane bez prohry pouze jeden. Jen v jedné další hře se ve 3. týdnu představí dva neporažené týmy – je to Monday Night Football with the Ravens and the Chiefs.

Dva týdny sezóny 2020 musí jedenáct týmů prohrát. Ve společnosti Bills and Rams jsou Havrani, náčelníci, kardinálové, mořští jestřábi, baliči, medvědi, nájezdníci, titáni a oceláři. NFC West má nejvíce neporažených týmů se třemi.

V nedělním zápase se také představí dva týmy s pěti nejlepšími útoky. Bills jsou na třetím místě v lize s průměrem 464 yardů na zápas, zatímco Rams jsou pátí s průměrem 435,5 yardů na zápas.