Mistrovská fotbalová sezóna Canandaigy skončila po prohře s Jamestownem

Canandaigua Braves zamířili v pátek večer do Jamestownu, aby se utkali s Red Raiders na jejich domácí půdě. Střet dvou neporažených týmů měl noční příznak, protože nepřátelé třídy A s mnoha talenty bojovali o místo v semifinále státního turnaje o víkendu díkůvzdání. Braves by ve hře nedosáhli a zápas prohráli 35:14.

Jamestown vyskočil na brzké vedení 7-0, ale Canandaigua zauzloval skóre, když Ryan Gavette vypadl na 39 yardů touchdown run. Braves pokračovali ve skórování, poté, co první čtvrtina skončila nerozhodně na sedmi bodech, brankář Bryana Boldrina zvýšil Canandaiguu do vedení 14-7.

Jamestown vyrovnal zápas na 14:14 v polovině druhé čtvrtiny a znovu se ujal vedení 21:14, než skončila první polovina hry. Obrana Braves byla tvrdá po většinu třetí čtvrtiny, ale Red Raiders přidali další touchdown, díky čemuž se hra dostala do čtvrté čtvrtiny za stavu 28:14. Jamestown přidal poslední touchdown během čtvrté čtvrtiny, takže konečné skóre bylo 35-14. Canandaigua zakončí sezónu jako šampioni sekce V a má bilanci 10-1.