ŠAMPIONY: Dívky Pal-Mac vyhrály deštěm prosáklou třídu B1, oddíl V. titul

Když v pátek večer na Finger Lakes Community College pršelo, chtěli Pal-Mac Red Raiders získat vítězství od Red Raiders of Hornell. V zápase, který měl pocit, jako by osud určil zápas, by to byl Pal-Mac, který překonal déšť a Hornell, 2:0, aby si zajistili titul v sekci V třídy B1. Bylo to jejich třetí mistrovství za posledních 6 sezón, přičemž loňský tým byl zamítnut Covidem poté, co tým uzavřel před posezónou.

První poločas dopadl podle osudu, oba týmy Red Raider v poločase bojovaly 0:0. Se sílícím deštěm se dění na hřišti zvrtlo. Molly Seither poslala na začátku druhého poločasu gól do sítě, což udávalo tón pro zbytek zápasu. Maya Ikewoodová vstřelila pojistný gól na 26. minutě, během níž déšť zasáhl horečku. To by však bylo vše, co by Pal-Mac potřeboval, protože v posledních 14 minutách hry byli schopni kontrolovat velkou část pohybu míče. Red Raiders of Pal-Mac odklidili míč v posledních sekundách, což jim umožnilo zajistit korunu ve třídě B1.

Tento titul je třetím pro stálou dívčí fotbalovou velmoc Finger Lakes East Pal-Mac za posledních šest let, počínaje jejich výhrami v letech 2016 a 2018.

Pal-Mac se nyní utká s Haverlingem v kvalifikačním kole třídy B v úterý večer, na místě a čase, které budou určeny.