Cornell vypadl v Dartmouthu, 41-7

kdy můžeme očekávat naši další stimulační kontrolu

Když se naposledy setkali, národní tým Dartmouth nechal Cornella poflakovat se a sledoval, jak Big Red vyhráli 20-17, aby si pokazili Senior Day. Big Green neudělal stejnou chybu v sobotu na Memorial Field a odložil Big Red brzy při vítězství 41-7. Big Green si polepšil na 8-1 (5-1 Ivy), zatímco Cornell po prohře klesl na 2-7 (1-5 Ivy).

Box skóre

Dartmouth porazil Big Red 499-181, dominoval v čase držení míče (36:26-23:34) a nikdy nedovolil návštěvníkům cítit se pohodlně na obou stranách míče a získat alespoň podíl na titulu Ivy League. Může si připsat minimálně podíl na titulu Ivy League výhrou nad Brownem příští víkend nebo prohrou v Princetonu s Pennem. Dartmouth vedl v poločase 28:0 a kromě krátkého útočného spurtu k otevření druhého poločasu nikdy neohrozil bránící se šampióny Ivy. během posledních 30 minut.

Nick Howard běžel 172 yardů a čtyři touchdowny, zatímco Big Green zapsal 292 yardů a pět skóre na zemi. Ve stejné době, vyrovnaný tým Dartmouthu také dokončil 17 z 22 přihrávek na 207 yardů a touchdown, přičemž Derek Kyler zasáhl 14 z 18 přihrávek na 182 yardů. Dale Chesson zachytil sedm přihrávek na 106 yardů a touchdown.

Jake Stebbins vedl obranu Big Red s devíti tackly, včetně dvou pro ztrátu a sack, zatímco Demetrius Harris jich měl osm. Holt Fletcher a Onome Kessington byli oba oceněni pytli.

Na konci ofenzivy měl Eddy Tillman kariérní maximum 36 rushing yardů na šesti nosičích, zatímco Devon Brewer zaznamenal jediný touchdown pro Cornella na cestě do 19 yardů na čtyřech nosičích. Thomas Glover při ztrátě vytáhl čtyři přihrávky na 53 yardů.

Další

nejlepší kratom pro energii 2021

• Cornell se vrací na cestu, aby čelil celonárodně hodnocenému Dartmouthu v sobotu 13. listopadu ve 13:30. na Memorial Field v Hannoveru, N.H.
• Big Green vede celou sérii 61-41-1, ačkoli Cornell vyhrál poslední střetnutí mezi týmy 20-17 v roce 2019.
• Vítězství Big Red nad Dartmouthem na jeho Senior Day zničilo perfektní sezónu a ukázalo se, že to bylo Cornellovo první vítězství nad týmem Ivy na silnici od roku 1950, stejně jako vítězství nad jeho nejvýše postaveným soupeřem od doby, kdy se umístil na 4. místě ve státě Ohio. v roce 1939.