Cornell uzavírá základní sezónu prohrou s Columbií

Columbia se shromáždila z deficitu 13-0 v prvním poločase, vynutila si pět střídání a zdržela Cornella pozdě k vítězství 34-26 v sobotu odpoledne na Schoellkopf Field ve finále sezóny pro oba týmy. Big Red uzavírají sezónu 2021 2-8 (1-6 Ivy), zatímco Lions uzavírají rok 7-3 (4-3 Ivy).

Box skóre

Cornell překonal Lions 431-257 a držel míč v útoku déle než 36 minut, ale obraty zabily Cornellovy šance na udržení Empire State Bowl. Tři rozehrávači Big Red dohromady pro pět zákroků, jeden z jediného zápasu obranný rekord Columbie. Cornellova obrana byla hra, umožňovala jen 4,3 yardů na hru a umožňovala hostům mizernou rozehrávku 10 z 24 s jedním vlastním zachycením, ale tři ze skóre Lions pokryly méně než 46 yardů.

Jake Stebbins zaznamenal devět zápasů a zakončil rok s 95, zatímco starší kapitán Lance Blass udělal pět zastávek, včetně jedné kvůli prohře, a zachytil přihrávku. Isaiah Hogan provedl šest zápasů a Kenan Clarke i Logan Thut čtyři. každý ve svých posledních zápasech v uniformě Cornell. V ofenzivě měl Devon Brewer kariérně maximum 87 rushing yardů a touchdown, aby vedl útok Big Red rushing, zatímco Alex Kuzy vytáhl osm přihrávek na 102 yardů. Curtis Raymond III zachytil touchdown ve čtvrté čtvrtině a Thomas Glover měl čtyři chyty na 49 yardů, aby uzavřel sezónu se 767 yardy. Trio Richie Kenney, Ben Mays a Jameson Wang dokončilo 26 ze 42 přihrávek na 273 yardů a aa touchdown od Mayse, ale mělo také pět tipů.

Senior Scott Lees měl velký den ve speciálních týmech, vyrovnal školní rekord v jedné hře se čtyřmi góly z pole, přidal pár PATů, zahrál čtyři ze svých šesti výkopů přes koncovou zónu (jeden byl kop ze strany) a zprůměroval. 34,3 yardů na tři punty.

Dante Miller a Gabriel Hollingsworth měli každý touchdown runy a Joe Green hodil o pár bodů, jeden pro Willse Meyera a další pro Brysona Cantyho. Alex Felkins vstřelil dva góly z pole a Ryan Rhoden i Scott Valentas odehráli devět zápasů. Will Allen měl pro Lions dva zásahy, zatímco Ben Mathiasmeier, Jordan Colbert a Cameron Brown zaznamenali každý jeden.

Cornell zahajuje kampaň 2022, když v sobotu 17. září navštíví VMI v Lexingtonu ve Virginii.