Cornell padá s neporaženým Princetonem 34:16

Princeton skóroval na svých prvních pěti drženích a dovolil prudký liják ve druhém poločase, takže si udržel své vedení, protože 15. Tigers zůstali neporaženi a v pátek večer na Schoellkopf Field zvítězili 34:16 nad Cornellem. Big Red s prohrou klesl na 1-6 (0-4 Ivy).

Box skóre

Princeton si za necelou minutu ve druhé čtvrtině vybudoval vedení 21:0, když využil ztraceného fumble Big Red a zachycení a dal dva touchdowny na šachovnici. The Big Red porazili Tigers 357-328 ve hře vysílané celostátně na ESPNU a silně ovlivněné přívalovými dešti po celou dobu, ale zejména ve druhé polovině.

Cornell, který čelil tuhé obraně Tigeru a nepřízni počasí, spěchal celkem 80 yardů a dvěma touchdowny prošel o 276 více. Princeton přerušil sérii 11 po sobě jdoucích her Big Red rychlým touchdownem, což je nejdelší úsek za více než čtvrt století.

Richie Kenney dokončil 20 ze 40 přihrávek na 257 yardů a touchdown, zatímco Jameson Wang běžel 12krát na 51 yardů a hodil o skóre. Thomas Glover odehrál svůj třetí zápas na 100 yardů v sezóně s osmi chyty na 133 yardů a 28yardovým touchdownovým úderem ve druhém poločase, Alex Kuzy přidal pět recepcí na 65 yardů a skóre 19 yardů.

Obrana omezila Tygry na 137 spěchajících yardů na statných 47 nesených, méně než tři yardy na nával. Jake Stebbins byl jednočlenný demoliční tým, který si na své konto připsal 13 zápasů se třemi na ztrátu, dvěma pytli, nuceným fumble a quarterback, který si pospíšil, aby urychlil úsilí. Big Red pomohly speciální týmy, s Koby Kieferem v průměru 42,5 yardů na čtyři punty se dvěma sestřelenými uvnitř 20 a Scott Lees dal všechny tři výkopy přes koncovou zónu pro touchbacky spolu s 36yardovým field goalem.

Niko Vangarelli měl dva touchdowny během pouhých tří přenosů v červené zóně pro Princeton, zatímco Cole Smith byl efektivní na quarterbacka s 15 z 22 přihrávkami na 191 yardů a 10 yardovou přihrávkou na skóre pro Carsona Boba. Dylan Classi zachytil čtyři z těchto přihrávek na 9 yardů, včetně 67yardového příjmu, který stanovil druhé z Vangarelliho skóre. Colin Eaddy vybruslil 63 yardů na 16 Carry na zemi.

James Johnson předvedl 10 tacklů a Jeremiah Tyler zaznamenal pět zastávek s rozehrávkou a vrátil 36 yardů, což změnilo hru při touchdownu v první čtvrtině. Jeffrey Sexton ve druhé čtvrtině přihrál na dvě branky z pole, kop z 32 a 39 yardů.