Cornell se vrací, aby porazil Lehigha

Cornellský mužský lakrosový tým č. 4 vstřelil posledních sedm gólů zápasu a dokončil dnes odpoledne na Schoellkopf Field působivý comeback proti Lehigh. Big Red překonali pomalý začátek, kdy domácí tým prohrával 5:0 jen něco málo přes sedm minut po zápase a porazil Mountain Hawks 14-9. Vítězství – Cornellovo sedmé v řadě vs. Lehigh a páté v řadě na Schoellkopf Field – zlepšilo Big Red na 2:0 v tomto roce.

Ve druhém zápase po sobě byla útočná jednotka Big Red dominantní a odpoledne tvořila 16 z 21 Cornellových bodů. Jeff Teat a Clarke Petterson skončili se čtyřmi góly. Teat také přidal dvě asistence, aby se dostal do nerozhodného výsledku s Mikem Frenchem o čtvrté místo v historii Cornell se 105 asistencemi v kariéře, zatímco Petterson rozdal jednu asistenci. John Piatelli zaznamenal tři branky a dvě asistence.

Po nejistém začátku se obrana Big Red usadila a juniorský brankář Caelahn Bullen dosáhl kariérního maxima se 14 zákroky, včetně sedmi ve třetí čtvrtině, aby se zlepšil na 7-0 v kariéře. Před ním Cornellova obrana způsobila 12 z 19 obratů Lehigha, přičemž Brandon Salvatore měl na svědomí čtyři chyby Mountain Hawk. Obrana byla jen částí dne pro Salvatoreho, který byl kritický při vhazování Big Red, když sebral týmových vysoce sedm pozemních míčů a vyhrál 4 z 12 restartů.