Crunch propadne Monsters v prodloužení, 2-1

Syracuse Crunch byli první na palubovce, ale Cleveland Monsters zápas vyrovnali a vynutili si prodloužení, než dnes večer v Rocket Mortgage FieldHouse vyhráli 2:1.

Prohra staví Crunch na čtyřzápasový smyk a 5-5-2-1 v sezóně. Tým je také 2-0-2-0 v sérii osmi zápasů sezóny proti Monsters.

Brankář Crunch Amir Miftakhov zastavil 34 z 36 střel, zatímco Daniil Tarasov se zasloužil o vítězství mezi trubkami pro Monsters, kteří odvrátili 21 z 22. Syracuse šly 0-na-5 při přesilovce, ale perfektní 4-na-4 na pokutové kopy.

The Crunch otevřel skóre v pouhých 1:09 zápasu. Gabe Fortier dopravil puk do pásma, než přihrál Shawnu Elementovi, aby vstřelil svůj první profesionální gól z horní části levého kruhu.

Monsters rychle odpověděli ao minutu později bylo skóre vyrovnané. Jake Christiansen vypálil ránu doleva, která šla mimo koncové desky a vrátila se k Thomasu Schemitschovi, aby naštípl z pravého kruhu do odkryté sítě.

Týmy zůstaly nerozhodné přes regulaci a šly do prodloužení, kde Tyler Angle vstřelil vítězný zápas za Cleveland v čase 1:08.