Crunch smaže třígólové manko, porazí Thunderbirds 5:4 v rozstřelu

Syracuse Crunch smazali třígólové manko a vynutili si prodloužení, než ve středu ráno porazili Springfield Thunderbirds 5:4 v rozstřelu v MassMutual Center. Díky vítězství vyhráli Crunch tři po sobě jdoucí zápasy a zlepšili svůj sezónní rekord na 5-6-1-2.

Syracuse prohrávaly 4:1 a vstřelily tři po sobě jdoucí góly všechny v rozmezí šesti minut, včetně jednoho, který do konce utkání zbýval něco málo přes dvě minuty.

Gemel Smith, Darren Raddysh, Simon Ryfors a Declan Carlile našli zadní stranu sítě pro Crunch. V přestřelce vstřelili góly Smith a Gage Goncalves.

Max Lagace odvrátil 3 ze 6 střel v síti pro Crunch, než ho uvolnil Hugo Alnefelt a zahájil druhou třetinu. Alnefelt v rozstřelu zastavil 11 z 12 střel a 2 ze 3 pokusů.

Syracuse nedokázaly využít přesilovou hru, když šly 0 na 4, zatímco Springfield skončil 4 na 5.

The Crunch se vrátí do akce v sobotu večer, kdy se utkají s Belleville Senators v CAA Areně.