Crunch snap třízápasový smyk s výhrou 3-2 nad Hershey v prodloužení

Syracuse Crunch se dnes v noci v Giant Center probojovali z dvougólového manka na vrchol Hershey Bears 3:2 v prodloužení.

Vítězství zachytí smyk na tři zápasy a posune Crunche na 2-2-1-0 v sezóně.

Brankář Amir Miftakhov získal své první vítězství v AHL s 29 zákroky v síti pro Crunch. Pheonix Copley otočil 37 ze 40 mezi trubkami pro Medvědy. Syracuse šly přesilovou hru 2 na 6 a perfektní 3 na 3 na pokutové kopy.

Bears byli první na palubovce těsně 1:11 do hry. Axel Jonsson-Fjallby nabruslil puk přes modrou čáru a zápěstím z levého kruhu skóroval. Hershey zdvojnásobil svůj náskok v 12:31, když Matt Moulson naklonil bodový nástřel Codyho Fransona.

Crunch ukradl jeden zpět při přesilovce 4:35 do středního kádru. Cole Koepke vytrhl jednorázovku ze správného bodu, kterou zastavil Copley, ale odražený míč se dostal k Jimmymu Huntingtonovi, aby odpálil ze vzduchu.

Syrakusy vyrovnaly, aby si nakonec vynutily prodloužení dalším přesilovkovým gólem 1:07 do třetí třetiny. Střela levého bodu Seana Daye byla zblokována, ale Gabriel Dumont byl nízko, aby šťouchl do odraženého míče, než ho nakonec dostal za brankovou čáru.

Do konce prodloužení zbývalo 14 sekund a Day poslal nataženou přihrávku Charlesi Hudonovi, aby se dostal do úniku a vstřelil vítěze zápasu.