Crunch top Phantoms v prodloužení, 3-2

Jimmy Huntington vstřelil vítěze zápasu ze vzduchu v prodloužení, když dnes večer v PPL Center zvedl Syracuse Crunch nad Lehigh Valley Phantoms 3:2.

The Crunch nasbírali v posledních třech zápasech během čtyř nocí 6 ze 6 bodů a nyní jsou v sezóně 4-2-1-0.

jak detoxikovat trávu za jeden den

Brankář Amir Miftakhov zastavil 24 z 26 střel a zvítězil. Felix Sandstrom otočil 28 z 31 mezi potrubí pro Phantomy. Syracuse šly přesilovou hru 1 na 4 a pokračovaly ve vynikajícím penaltovém zabíjení, čímž zlikvidovaly 2 ze 2 mužských výhod Lehigh Valley.

Phantoms otevřeli skóre 2:33, když Gerry Mayhew nakonec dokázal dostat puk přes brankovou čáru během rvačky v brankovišti.

4. stimulační šek 600 $

Do úvodního framu zbývalo 24 sekund a Crunch v přesilovce srovnal skóre. Simon Ryfors přenesl puk do pásma a vyřízl štěrbinu, než ho strhl z hokejky. Puk šel přímo k Charlesi Hudonovi, který ho poslal na svou třetinu sezony.

Lehigh Valley se vrátil na vrchol 5:09 do druhé sloky. Morgan Frost přejel přes modrou čáru a skóroval zápěstím z horní části levého kruhu.

taneční akademii svatého Petra

Syrakusy podruhé vyrovnaly v čase 4:30 třetí třetiny. Levá střela Seana Daye se odrazila od Hudona a spadla do slotu. Gabe Dumont tam byl, aby popadl uvolněný puk, otočil a zastřešil střelenou horní polici.

Týmy zůstaly nerozhodné přes nařízení a šly do prodloužení. Jen 1:01 do extra framu vypálil Ryan Jones střelu z pravého kruhu, která byla zastavena, ale odražená střela vyskočila, aby Huntington vyrazil ze vzduchu.

The Crunch jsou zpět v akci v pátek, kdy hostí Utica Comets.