Dungey běží, předá Orange a vyhraje 41:17 nad Central Michigan (úplné zpravodajství)

Eric Dungey prošel na dvě skóre a ucházel se o třetí, aby vedl Syracuse (2-1) proti Central Michigan (2-1), 41-17, v Carrier Dome v sobotu.

Dungey byl 19-z-35 na 279 yardů a touchdown passy na Dontae Stricklanda (18 yardů) a Raviana Pierce (6 yardů). Také běžel 11krát na 105 yardů, včetně jednoho yardového bodovaného běhu.

Syrakusy měly třetí čtvrtinu na věky. Poté, co vyšli ze šatny s vedením 24-17, Orange explodoval na 333 yardů celkového útoku a 17 bodů. Obranná jednotka Syrakus zároveň omezila Central Michigan na 60 yardů a žádné body během 15 minut hry.

Dungey zakončil 90yardovou jízdu na jeden yard na začátku periody a spojil se s tight endem Ravianem Piercem na šestiyardové touchdown pass, aby posunul výhodu Orange na 38-17.

Cole Murphy přispěl svým druhým gólem z pole v utkání na 25 yardů a dostal Syrakusy do vedení 41:17 ve čtvrté třetině. Přečtěte si více