Hobart men’s lakros propadne Saint Joseph’s v prodloužení, 13.-12

Juniorský záložník Hobart College Derrek Madonna dosáhl v kariéře nejvyšších šesti bodů, ale Saint Joseph’s University zůstala neporažena ve hře Severovýchodní konference a vybojovala si výhru 13:12 v prodloužení. Útočník z druhého ročníku Levi Anderson zaznamenal vítěze zápasu 1:28 do prodloužení.

Madonna vstřelila kariérní maximum čtyři góly na pouhých pět střel a své kariérní maximum vyrovnala za asistence s dvojicí pomocníků. Starší útočník Tommy Mott zaznamenal tři body za dva góly a asistenci. Senior specialista na vhazování Drew Blanchard si poradil proti juniorovi Hawks Zachu Coleovi, který do zápasu vstoupil a vyhrál téměř 70 % vhazování. Blanchard byl 13-z-23 s týmem-vysoký šest pozemních míčů. Starší obránce Sam Mueller dosáhl svého kariérního maxima třemi způsobenými obraty. Brankář druhého ročníku Kevin Holtby předvedl 15 zákroků.

Starší záložník Evan Campbell a druhý útočník Matt Bohmer vedli SJU se čtyřmi body za kus. Anderson završil hattrick. Cole byl 14-z-28 na X s týmem-vysoký šest pozemních míčů. Senior Tucker Almany provedl 10 zákroků.

Juniorský záložník Bradley Simas vstřelil svůj sedmý gól v sezóně po asistenci Madonny s méně než sedmi minutami do konce základního pravidla, aby Hobart vedl 12:10. Cole vyhrál následující vhazování a starší dlouhý záložník Liam Hare vstřelil svůj první gól v sezóně jen o 12 sekund později.