Ithaca spadá do Cortlandu v Cortaca Jug, 28.-27

62. zápas Cortaca Jug Game na SUNY Cortland Stadium Complex naplnil humbuk mezi dvěma národními týmy, protože Cortland č. 13/14 zvítězil 28-27 nad číslem 18 Ithaca 13. listopadu. Cortland dokončil perfektní 10- 0 pravidelné sezóny a po čtyřletém čekání znovu získává Jugs, zatímco Ithaca zakončí rok se známkou 8-2.

maeng da kratom na prodej

Box skóre

Ithaca vyhrála los a zvolila si zahajovací kop. Cortland pokračoval v kopnutí do koncové zóny a Bombers zahájili útok na 25yardové čáře.

IC šel na tři a ven, ale A.J. Wingfield otočil pole 49yardovým puntem až na Cortland 19. Red Dragons převzali ve 13:40 na hodinách.

Další punt od Bombers dal Cortland do držení svých 26. Red Dragons se přesunuli na území IC o dvě hry později při 26yardovém běhu od Jadena Alfanostjohna a využili tohoto momentu k vedení 7-0 na 12yardovém běhu od Trevor Ash, po straně Breese Segaly, v první čtvrtině zbývá 6:59.

Bombardéry odpověděly svým prvním prvním downem v zápase na třetím downu a poté Michael Anderson vytáhl 32yardovou recepci z Wingfieldu, aby přesunul IC dolů na 32yardovou linii Cortlandu. IC se zastavil na 28yardové čáře Cortlandu, ale Bombers zapsali na tabuli tři body, když Nicholas Bahamonde zahrál 45yardovou branku ze 45 yardů, když ve čtvrtině zbývalo 4:21.

Cortland vrátil následný kop 33 yardů a využil spoustu her, aby se do konce čtvrtiny dostal do červené zóny IC. Red Dragons porazili Ithaca, 144-60, ve čtvrtině se 101 yardy na zemi.

Cortlandu trvalo méně než minutu, než se mu podařilo prosadit další touchdown ve druhé čtvrtině, když Segala našel JJ Lappa, který dokončil 7 yardů a dostal se do vedení 14-3.

IC získal tři body zpět na další jízdě, když se Bahamonde připojil z 25 yardu a do konce poločasu zbývalo 9:31. Bombers využili 34yardový kick return od Anthonyho D’Addetta k zahájení jízdy na 41yardové čáře. IC se přesunul do červené zóny o několik her později, když Wingfield našel Jacoba Cooneyho na 13 yardů a zhrubnutí penalt pro přihrávky spatřilo Bombers na 11yardové čáře Cortlandu. IC mohl během jízdy získat jen další tři yardy, aby postavil branku.

zelená žíla maeng da recenze

Cortland hrozil rozšířením svého vedení na konci poločasu, když se Red Dragons posunuli na IC 26yardovou linii, ale jízda skončila na 4. a 11. místě, když Drew Brenner rozbil potenciální první sestřelený úlovek 2: 05 jít.

Bombery dosáhly 39yardové linie Cortlandu na další jízdě, ale byly vyhozeny na třetím místě, méně než minuta do konce, a vrhly se zpět do Cortlandu, aby ukončily poločas.