Jarvis dosáhl proti Ithace 20 bodů

William Smith College starší dnes večer zaznamenal herní maximum 20 bodů proti Ithaca College. Hostující Bombers si však v Bristol Gymu připsali výhru 78:56 v Liberty League.

Jarvis střílel 6 ze 13 na 3 body a na čáře trestného hodu byl 7 ze 12. Junior  na cestě k 10 bodům potopila pár 3 ukazatelů. První ročník  a Jarvis se podělili o nejvyšší týmová ocenění, každý se sedmi doskoky.

Ithaca měla čtyři hráče, kteří dosáhli dvouciferného počtu, v čele se 17 body postgraduální studentky June Dicksonové. Annabella Yorio, Tori Drevna a Camryn Coffey získaly 13, 12 a 11 bodů. Juniorka Anya Watkinsová stáhla pro Bombers 8 hracích desek.

JAK SE TO STALO

• William Smith šel v první čtvrtině s Ithacou od špičky k patě. Úvodní frame viděl pět nerozhodných výsledků a sedm změn vedení.
  • Volavky střílely 43,8 % v úvodních 10 minutách, jen kousek za Bombers (47,6 %), kteří po jedné vedli 22:17.
  • William Smith nebyl schopen ve druhé čtvrtině udržet svižné tempo, když Ithaca šla do přestávky 43:31.
  • Bombers (14-3, 8-2) vyšli z brejku v plamenech, spojili 60 % svých střel, přičemž domácí tým omezili na pouhých 29,4 % střelby, čímž hru prakticky postavili mimo dosah.

DALŠÍ NAHORU

• Volavky (4-14, 4-7) budou zpět na kurtu Bristol Gym ve 14 hodin. Sobota, 27. ledna, hostitel Rochester Institute of Technology (6-11, 5-5). Tigers dnes v noci utrpěli prohru 63:44 na polytechnickém institutu Rensselaer.