New England Patriots v Buffalo Bills Recap

Bills přehráli svůj první zápas sezóny s New England Patriots a nyní je o jeden tým méně neporažených. Obrana Bills však odvedla skvělou práci, aby Patriots neopakovala skórování, a i přes prohru získali zadní vrátka proti NFL kurzy .

A pak tam byli tři. Pats, Chiefs a 49ers – ze všech týmů – zůstávají neporaženi, když míříme do týdne 5. Ale co Patriots and Bills? Dokážou Patriots pokračovat a je to pro Buffala začátek smyku, nebo se odrazí? Pojďme analyzovat hru, abychom našli odpovědi na tyto otázky.

Obrana Buffalo Bills

Obrana odvedla svou práci a udělala ji dobře. Tremaine Edmunds toho dne nasbíral 11 zápasů , ale tři další zveřejnili šest náčiní, aby rozšířili bohatství: Wallace, Milano a Poyer. Defenzivní jednotka držela Toma Bradyho a jeho Patriots na pouhých 224 yardů a pouze 11 prvních sestřelů během čtyř čtvrtin hry. 18 za 39 a pouhých 150 yardů pro Toma Bradyho je podle většiny obranných standardů výhra. Sedm tří a out a devět puntů pro Pats. To je spojeno s nejhorší Belichickovou érou. Co tedy dává?

Kritické obraty

Útok Bills vsítil 375 yardů a zaznamenal více než dvojnásobný počet prvních sestřelů než Patriots s 23. Ale chyby v klíčových okamžicích stojí Bills hodně. Začalo to brzy s První volba dne od Joshe Allena , kde na 31yardové čáře zabrali Pats. Patriots jeli dolů a skórovali, i když jim chyběl PAT.

Pak v sérii špatných zápasů, které byly horší, Corey Bojorquez zablokoval svůj punt a Pats ho doběhl na touchdown. Tentokrát byl PAT dobrý a rázem je skóre 13-0. První poločas byl pro fanoušky Bills drsný. Po pouhém jednom gólu z pole ve druhé čtvrtině to vypadalo na stejné staré štěstí při hře v AFC East proti Nové Anglii. Ale třetí čtvrtina byla dobrá. Josh Allen šel 6 na 6 a hnal BIlls po hřišti a skóroval v pouhých devíti hrách. A Bills jsou zpět v něm 10-13. Bylo to poprvé, kdy skórovala obrana Pats v sezóně 2019.

jaký detox funguje na thc

Ale potíže s obratem nezmizely. Poté, co měl Josh Allen 3 zachycení a opustil hru s bodnutím hlavou, Matt Barkley také hodil tip. To bylo extrémně zklamáním poté, co Bills držel Bradyho a Pats na brankové čáře, aby si vynutili gól z pole. Barkley odvedl skvělou práci a zahnal tým zpět do červené zóny... jen aby Chung sebral tipovanou přihrávku.

Musíme uznat obě obrany. Obrana Pats hrála neuvěřitelně dobře, držela Billse na pouhých 10 a samozřejmě držet Toma Bradyho na pouhých 16 bodech a přitom mu dát čtyři příležitosti navíc je na straně Bills úžasným obranným úsilím.

To nás vede k těmto otázkám; co to všechno znamená? Budou Pats řídit stůl? Myslím, že ne. Věřím, že Bills právě dal ostatním defenzivně smýšlejícím týmům playbook, který alespoň jednou nebo dvěma vítězstvími v sezóně Patriots vyhraje. A co ty účty? Jsou nyní odsouzeni k regresi? Ne. Ačkoli Pats právě ukázali zbytku NFL, jak chrastit a vyrušovat Joshe Allena. To znamená, že v plánu jim zbývá mnoho her, které lze vyhrát, a i když Pats vedou stůl, stále jsou legitimním uchazečem o jedno z těchto míst se zástupnými kartami. Frank Gore bude pokračovat v bušení do míče . Barkley dosáhne určitého úspěchu, pokud bude Allen mimo hru jakkoli dlouho. A Billova obrana je monstrózní.

Buffalo má v roce 2019 stále před sebou spoustu vítězství.