Pozemní hokej Volavky překonal Keuku 7:0

ŽENEVA, N.Y. – Tým pozemního hokeje William Smith College ve středu večer na McCooey Field vyhrál nad Keuka College 7:0. V čele Volavek byl postgraduální student Emily Leonardová se čtyřmi góly v noci, čímž se její počet gólů v sezóně zvýšil na osm. Juniorský brankář Kristen McCormick vedl obranu Herons, která odehrála celých 60 minut a zaznamenala jeden zákrok.

MOMENTY ZÁPASŮ:

• Jen v 6:29 hry Herons otevřeli skóre, když Leonard zakončil přihrávku z druhého ročníku. Rebecca Mantione .
  • O necelých 10 minut později udeřil Leonard znovu, tentokrát z pokutového kopu.
  • Ve 24:41, senior Molly Duttonová zaznamenala svůj první gól večera na asistenci z juniorky Skyler Hauserová .
  • Ve 27 čt minutě hry, Volavky skórovaly dvakrát v rozmezí 21 sekund, přičemž góly přicházely od Mantione a Duttona, kteří zaznamenali svůj druhý v noci.
  • Leonard by se její jméno znovu dostal do výsledkové listiny v 35 čt minutě, když potřetí překonala brankářku Wolves. Mantione si připsala asistenci, která by byla její druhou v noci a pátou v sezóně.
  • O necelé čtyři minuty později Leonard uzavřel skóre asistencí od juniora Sofie Pattillo . Leonardův čtvrtý gól v utkání ji spojuje se školním rekordem v počtu gólů v zápase.

„Tyto čtyři góly by nebyly vstřeleny bez úsilí každého jednoho z mých spoluhráčů,“ řekl Leonard. 'Jsem tak poctěn, že jsem v knize rekordů Williama Smithe s minulými a současnými legendami Heron, ale tato sezóna teprve začíná a těším se na náš další sobotní zápas proti Cortlandu.'

KOUTEK PRO TRENÉRY:

'Dnes večer jsme se velmi soustředili na hru s držením míče a úhly útoku,' řekla hlavní trenérka Sophie Riskie '07. „Vytvořili jsme několik skvělých přihrávek a mnoho příležitostí ke skórování. Byla to vzrušující noc, kdy Emily vyrovnala bodovací rekord Volavky. Viděli jsme skvělé příspěvky všech hráčů a vzrušující defenzivní zákrok Emma Carterová v závěrečných minutách.