Pozemní hokej William Smith uzavírá William Smith Classic výhrou 3:2 nad Lebanon Valley

ŽENEVA, N.Y. – Tým pozemního hokeje William Smith College dnes odpoledne porazil Lebanon Valley College 3:2 a uzavřel William Smith Classic.
V čele obrany Volavky byla juniorka, která za ten den zaznamenala dva zákroky a zlepšila si svůj osobní rekord na 2:0 v sezóně. K obraně Heron se přidal senior, který toho dne zaznamenal jeden obranný zákrok. Volavky ten den přestříleli Flying Dutchmen 14:7 s 11 střelami na branku.

MOMENTY ZÁPASŮ:

• Volavky se dostaly brzy do vedení už 2:05 díky juniorce. Maxwell vytrhl střelu z horní části oblouku, kterou brankář Nizozemců nedokázal zastavit, což vedlo k prvnímu gólu zápasu.
  • O něco málo přes 10 minut později postgraduální student zdvojnásobil vedení pro Volavky. Leonardová zaznamenala svůj čtvrtý gól v sezóně, čímž se její celkový počet bodů za celý rok zvýšil na osm.
  • Ve druhé čtvrtině junior navýšil vedení na tři pro volavky. Pattillo hrála klíčovou roli v útoku Volavky, když v daný den zaznamenala pět ze 14 střel pro Williama Smithe. Pattillo má nyní na kontě pět gólů v sezóně, což odpovídá počtu gólů pro sezónu 2021 v pouhých pěti zápasech.
  • Létající Nizozemci ve třetí čtvrtině zapnuli útok, v rozmezí čtyř minut zaznamenali dvě branky. Obrana Volavek stála vysoko a ve čtvrté čtvrtině umožnila nulové střely a hru uzavřela.

KOUTEK PRO TRENÉRY:

'Dnešní zápas byla zábavná bitva,' řekla hlavní trenérka Sophie Riskie '07. „Libanon Valley bojovalo neuvěřitelně tvrdě a ve druhém poločase vyvinulo velký tlak. Příležitosti jsme dokončili brzy a zůstali jsme koncentrovaní a vyrovnaní.“