RIT umožňuje čtyři nezodpovězené góly ve ztrátě na Canisius

Starší útočník RIT Jake Hamacher zaznamenal gól a asistenci, ale hostil Canisius, který v pátek v LECOM Harborcenter vyhrál 5-2 nad Tigers in Atlantic Hockey.

Box skóre

JAK SE TO STALO

Prvních šest gólů zápasu bylo všechno v přesilovkách, zatímco Canisius zakončil zápas s krátkou rukou.

Canisius otevřel skóre, když zbývalo 14:55 v první třetině, než RIT odpověděla dvěma góly v dalších 10 minutách.

Hamacher připravil juniorského útočníka Elijaha Gonsalvese pro svůj první zápas v sezóně v čase 7:53 na hodinách, než si připsal svou první v letošním roce asistenci od staršího útočníka Willa Calverleyho, když do konce období zbývalo 5:36.

Canisius skóroval 19 sekund ve druhé třetině a znovu o devět minut později, aby se dostal do vedení 3:2, které si přenese i do třetí.

Jackson Decker vstřelil svůj druhý gól v utkání 1:15 ve třetí třetině a posunul Golden Griffins do vedení 4:2, než skóre uzavřel Keaton Mastrodonato na 1:18 po regulaci.

POZNÁMKY KE HŘE

Canisius zakončil noc v přesilovce 4 na 6, zatímco RIT proměnil 2 ze 7 pokusů.

Zabití na penaltu RIT vstoupilo v noci na 14. místo v národním žebříčku (87,2) a v této sezóně zabilo 34 z 39 příležitostí k sestřelení muže.

RIT nepovolila čtyři góly přesilové hry v zápase od doby, kdy hostující Robert Morris 8. října 2016 zvítězil 6:5 4 na 6.

Juniorský brankář RIT Kolby Matthews skončil s 20 zákroky, zatímco RIT porazil Canisia 26:25.

CO BUDE DÁL

RIT se utká s Canisius na konci víkendové série v sobotu 13. listopadu v 16:05. v Buffalu.