Mužský hokej RIT porazil Canisius 3:2 a získal druhé vítězství v řadě

Útočník druhého ročníku RIT Caleb Moretz (Fairbanks, Aljaška) zaznamenal gól a asistenci, zatímco juniorský forvard Will Calverley (Scarborough, Ontario) vstřelil gól a vedl Tigers po sobotní návštěvě Canisius v akci Atlantic Hockey v Polisseni Center.

irs říká, že dlužím peníze od roku 2015

JAK SE TO STALO

Calverley zaparkovaný před pravou tyčí přesměroval střelu staršího útočníka Nicka Bruce (Fall River, Nova Scotia/Johnstown Tomahawks) z bodu přes juniorského brankáře Canisius Matta Ladda a otevřel tak skóre zápasu na 1:14.

Ladd vyrazil střelu Moretze z pravého bodu, ale juniorský útočník Andrew Petrucci (Toronto, Ontario) zakopal odražený míč do široce otevřené levé tyče a zvýšil RIT na 2:0, když v první třetině zbývalo 3:24. .

Tygři vstřelili gól v přesilové hře na 1:24 a ujali se vedení 3:0 v první mezihře. RIT obešel puk kolem zóny Canisius a po pravém křídle, kde starší forvard Jake Hamacher (Corona, Kalifornie) propletl přihrávku davem před Laddem k Moretzovi, aby jednorázově u levé tyče.

město na jezeře Seneca křížovka

Canisius vstřelil dva góly v prvních šesti minutách druhé třetiny. Čerstvý hráč Jami Virtanen vstřelil gól v přesilové hře 16:13 na hodinách, než čerstvý útočník Max Kouzněcov zakončil v 14:22 podivný nápor.