Rychlý start poslal Hobart fotbal k výhře 2:0 nad Hartwickem

ONEONTA, N.Y.- Fotbalový tým Hobart College vstřelil v prvním poločase dva góly, když v úvodním zápase o pohár starosty porazil Hartwick 2:0. Díky výhře má Hobart na sezónu 2-0-1.

a zabodoval ve vítězství pro Statesmen. Guillermo Castaneda Chang a mezičas v cíli. Aden Razukiewicz a Jackson Gilstrap se podělili o čas v brance za Hawks (1-2-1), přičemž dohromady dosáhli čtyř zákroků.

PRVNÍ POLOVINA:

Program veletrhu okresu chenango na rok 2015
  • Hobart vyvinul tlak na Hartwicka hned od úvodního hvizdu. měl první střelu ve hře, ale jeho pokus zastavil Gilstrap.
  • Phillips dostal Hobart do vedení 1:0 v šesté minutě. Otočil svého obránce a trefil střelu do zadní části sítě. zaznamenal asistenci u branky. Byl to Phillipsův druhý gól v sezóně.
  • Jake Zona málem vyrovnal, ale jeho střelu zastavil Castaneda Chang.
  • dostal ve 34. minutě Statemen do vedení 2:0. K jeho prvnímu gólu v sezóně mu asistoval .

DRUHÁ POLOVINA:

• Ve druhém poločase měly oba týmy tři střely.
  • Nebezpečnou příležitost měli Hawks v 86. minutě, ale hlavička Zony šla nad břevno.
  • Na opačném konci hřiště málem dostal Statemen do vedení 3:0, ale jeho pokus o hlavičku zastavil Razukiwicz.

KLÍČOVÉ STATISTIKY:

• Hobart dokončil hru s náskokem 10-8 na střely.
  • Hartwick měl všech sedm rohových kopů v soutěži.

KOUTEK TRENÉRA:
„Skvělé vítězství proti dobře trénovanému a tvrdě pracujícímu týmu Hartwick,“ řekl hlavní trenér. „Dobře bránili a nedali nám toho mnoho, co se týče rohů nebo volných kopů. Jsme nadšeni, že Quinn a Freddie dnes vstřelili góly. Oba vycházeli z dobrých přihrávek. Dnes večer si toto vítězství užijeme a těšíme se na zítřejší zápas proti Oneontě.'

je schválený stimul 2000 měsíčně

NAHORU DALŠÍ:
Hobart bude zpět v akci zítra, 11. září, kdy se utká s Oneontou na Red Dragon Field. Začátek utkání je naplánován na 16:00.