Sabres padají třetí v řadě, protože comeback nedosahuje

Buffalo Sabres vyrazili v pátek večer do Winnipegu ve snaze ukončit dvouzápasový smyk, ale to se nestalo, protože comeback ve třetí třetině selhal a prohráli 3-2 s Jets a v sezóně klesli na 7-9-1. .

Buffalo po 40 minutách prohrávalo 3:1, ale ve třetí třetině bojovalo zpět a vstřelilo branku v první minutě, aby šlo o jednogólový zápas, ale Winnipeg se v posledních 30 sekundách držel i přes těžkou kratochvíli Sabres.

Alex Tuch se vrátil do sestavy poté, co vynechal tři zápasy kvůli zranění a vstřelil svůj pátý gól. JJ Peterka vsítil sedmý a má deset bodů v posledních deseti zápasech. Rasmus Dahlin a Zach Benson si připsali asistence.

Buffalo šlo 0 na 2 při přesilovce a perfektní 4 na 4 při zabíjení na penalty.

Box skóre

Sabres se v neděli večer v Chicagu snaží dostat zpět do vítězné kolonky. Odhození puku je stanoveno na 19:00.