Sabres top Ducks v prodloužení, 4-3

Buffalo Sabres vidělo brzký únik o vedení, ale dvojice gólů Rasmuse Asplunda, včetně vítěze zápasu s 43,2 sekundami do konce prodloužení, zvedla klub ve čtvrtek k vítězství 4:3 nad Anaheim Ducks v Honda Center.

Týmové statistiky

stále čeká na kontrolu stimulu

Sabres vedli ve druhé třetině 3:0 a vedení se vypařilo, když Anaheim odcházel a kontroloval hru. Sabres však vytrvali, vyhráli první zápas svého čtyřzápasového road tripu po západním pobřeží a zlepšili se na 5-1-1 v sezóně.

Craig Anderson byl senzační mezi trubkami pro Buffalo a předvedl 34 zákroků.

Za Buffalo skórovali také Zemgus Girgensons a Arttu Ruotsalainen. Victor Olofsson zaznamenal primární asistenci u obou Asplundových gólů.

steroidy pro ženy, jak zhubnout

Troy Terry gólem za Anaheim prodloužil bodovou sérii na šest zápasů (3+5). Adam Henrique a
Za Ducks skóroval i Simon Benoit. Benoitův gól byl první v jeho kariéře v NHL. Anthony Stolarz zastavil 25 z 29 střel.

farmářský almanach předpovědi počasí na rok 2020

Přesilová hra Buffala skončila 1:2, zatímco penaltové zabití bylo úspěšné při jediné šanci Ducks na výhodu muže.