SKANEATELES SWEEP: Lakers získávají koruny třídy B ve fotbale sekce III

Kdykoli místní středoškolský tým vyhraje oddílový titul, je to něco, co může celé město oslavit a dostat se za ním. V letošní fotbalové sezóně bude oslava Skaneateles dvakrát hezčí, protože jak chlapecká, tak dívčí družstva vyhrála turnaj třídy B v sekci III.

Dívky zahájily párty minulý pátek večer proti Clintonové. Mezi týmy to byl vyrovnaný souboj a první poločas byl nerozhodný. Clintonová se ve druhém poločase rychle dostala do vedení. Tehdy Lakers přešli do útočného módu, když Kathryn Morrisseyová zamířila dlouhý pas od Maeve McNeilové do zadní části sítě.

Jak čas ubíhal, déšť také a zápas směřoval do prodloužení. Prvních 10 minut prodloužení přišlo a odešlo bez gólu a zdálo se, že druhý bude předurčen ke stejnému osudu, dokud Morrisseyová nevstřelila svůj druhý gól v noci, když zbývaly tři minuty. Uplynuly poslední tři minuty a Lakers si zajistily korunu dívek třídy B pro sekci III.

shrnutí knihy letušek

V pondělí večer byli na řadě kluci, aby zjistili, zda by mohli přivézt domů titul třídy B. Zápas proti Cazenovii měl podobný začátek jako hra dívek, ale Dan Ramsgard ze Skaneateles měl jiné plány. V 15. minutě prvního poločasu vstřelil úvodní branku zápasu. V rychlém sledu vstřelil druhý gól v 17. minutě spoluhráč Owen Cheney.

Po poločasové přestávce vedli Lakers 2:0 a to by bylo vše, co by potřebovali, protože Skaneateles vyřadil Cazenovii k zisku titulů třídy B pro chlapce v sekci III. Skaneateles v tomto procesu jde zády k sobě v chlapeckých sekčních titulech a vyhrál ve třídě B v roce 2019, naposledy, kdy turnaj pořádala sekce III.

Zatímco chlapecký tým bude hrát s týmem, který bude určen v subregionální akci, děvčata nastoupí v úterý večer v 17 hodin v Chittenangu proti Shalmontu v jejich subregionálním zápase.