Syrakusy unikly divokou výhrou 107:96 v prodloužení proti Buffalu v Dome (úplné zpravodajství)

Syracuse vypadaly být uvařené jako vánoční husa, ale Orange předvedli nepravděpodobný comeback, když v sobotu v Carrier Dome vyhráli nad Buffalo Bulls 107:96 v prodloužení.

Syracuse vymazaly 16bodové manko ve druhém poločase, ale shromáždily se, aby si vynutily prodloužení v ohromující obranné hře a poté převzaly kontrolu nad prodloužením pro vítězství.

domy ve státě New York

Syrakusy hostí v sobotu 19. prosince v Carrier Dome domácího nepřítele Buffala. Utkání, které je druhým ze tří domácích zápasů Orange v řadě, končí v 18 hodin.

Syracuse (5-1, 1-0) se ve středu odpoledne vrátily do vítězného sloupce vítězstvím 62-56 proti Northeastern. Druhák Quincy Guerrier zaznamenal double-double s 18 body a kariérním maximem 16 doskoků, zatímco druhý druhák Joseph Girard III nasbíral 21 bodů a vedl ‚Cuse k vítězství‘.

Buffalo vstupuje do sobotního zápasu na sérii dvou výher, čímž si vylepšilo bilanci na 3:2. Bulls v úterý porazili rivala z MAC Miami (OH) 90:62 a vyrovnali svůj konferenční bod na 1:1.